Середа, 08.01.2025, 04:17
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
|
|
Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
|
В'язана блакитна туніка
Легка і прозора в'язана туніка ніжно-блакитного кольору виглядає дуже романтично, вишукано і жіночно. Вив'язування тонкого ажурного полотна вимагає особливого терпіння і уваги. Але результат вартий того. З урахуванням особливостей фігури ви можете варіювати ширину бретель або довжину туніки від більш короткої до більш довгою, доповнити модель вільними рукавами довжиною три чверті або видовженими і розширеними донизу. Внесіть необхідні корективи в викрійку, після чого можна приступити до виконання.
Розмір 42 - 44
Матеріал 230 г сумішевої пряжі (43% бавовни, 57% віскози,430 м/100 г) Гнучкі або кругові № 2,5 і 3,5
Візерунки:
— гумка 2x2;
— платочный;
— лицьова гладь;
— ажурна сітка (1-й ряд — 1 лицьова,* накид, 2 разом лицьовою.* 2-й і всі наступні ряди в'яжіть, як перший ряд);
— дрібний ажур (схема 1);
— великий ажур (схема 2).
Щільність: 20 петель х 25 рядів = 10x10 см для ажурного полотна; 26 петель х 35 рядів = 10x10 см для лицьовій гладі.
Спинка
Наберіть 142 петлі на спиці № 3,5 і зв'яжіть 4 ряди хустковим візерунком. Потім чергуйте візерунки в такій послідовності: дрібний ажур (24 ряду), платочный візерунок (4 ряди), ажурна сітка (8 рядів), платочный візерунок (4 ряди). При переході від ажурної сітки до платочному узору рівномірно зменшіть 13 петель. Для цього провяжите кожну дев'яту і десяту петлі разом лицьовою.
В результаті на спиці залишилось 129 петель. Далі смуга великого ажуру (24 ряду), платочный візерунок (4 ряди). При переході до платочному узору знову рівномірно зменшіть всередині полотна 9 петель, тобто провяжите разом кожну тринадцяту і чотирнадцяту петлі. На спиці 120 петель. Після наступної смуги ажурної сітки шириною 8 рядів рівномірно зменшіть 9 петель в першому ряду наступної смуги, пов'язаної хустковим візерунком (4 ряди).
Для цього провяжите разом лицьовій кожну дванадцяту і тринадцяту петлі. На спиці 111 петель. Зв'яжіть останню смугу дрібним ажуром і шириною 24 ряду. Поміняйте спиці на більш тонкі ( 2,5) і частину деталі — ліф в'яжіть лицьовій гладдю. У третьому ряду вывяжите в полотні отвори для підтримки шнура, розташувавши їх на однаковій відстані. Кожне отвір виходить в результаті провязывания двох петель разом лицьовій з подальшим накидом.
Через 28 рядів від початку вив'язування ліфа для скосів з боку пройм закрийте спочатку по 2-петлі, потім зменшуйте по 1 петлі в кожному з двох наступних рядів, а третій в'яжіть рівне. Через 8 рядів від початку вив'язування скосів переснимите зі спиці на шпильки середні 51 петлю. Обидві сторони закінчите окремо.
Для скосів з боку вирізу горловини не довязывайте по 1 петлі в кожному другому ряду і переснимайте на шпильки. Коли на спиці залишиться 3 петлі, провяжите їх разом, нитку від клубка обірвіть, кінець протягніть в петлю і затягніть. Аналогічно зв'яжіть іншу сторону.
Перед
В'яжіть, як спинку.
Збірка. Готові деталі наколіть на викрійку виворітною стороною догори і прогладьте через вологу тканину. Для оформлення вирізу горловини спинки (переду) переснимите з шпильок на спицю всі петлі, відсутні наберіть з краю полотна. Зв'яжіть гумкою планку шириною 2 див Петлі останнього ряду закрийте по прямій.
Виконайте бічні шви і прогладьте їх з обох сторін. Обв'яжіть пройми гачком одним рядом стовпчиків без накиду. Зв'яжіть бретелі. Їх довжину уточніть приміркою. По низу ліфа протягніть шнур.
Рада майстра
Якщо ви допустили помилку в ажурному візерунку, доведеться розпустити всі ряди до збою в малюнку, залишивши один ряд після нього, який розплітають дуже повільно і обережно. Спочатку вводите спицю вістрям на себе петлю шуканого ряду (розташований під тим поруч, який треба розпустити) і тільки після цього виплітайте нитка з петлі распускаемого ряду. Особливо уважним слід бути, коли распускаемая петля дає не одиночну петлю, а петлю з накидом або ipijnny петель. Коли помилка виправлена, не полінуйтеся і підрахуйте кількість петель на спицях. Якщо результат співпадає з шуканим , можна продовжувати в'язання. В іншому випадку доведеться розпустити наступний ряд. Ще один момент, який не можна залишити без уваги, — потрібно з точністю визначити, який ряд перерваного візерунка опинився на спиці. У випадку помилки малюнок «зламається» по всій ширині полотна.
|
Категорія: В'язання спицями | Додав: (26.04.2016)
|
Переглядів: 991
| Рейтинг: 0.0/0 |
Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.
|