Сьогодні ми хочемо запропонувати вам зробити своїми руками грілки на чайник. Штука потрібна на будь-якій кухні, допомагає залишатися чайнику гарячим довгий час.
Що нам потрібно для грілки висотою до 30 см: хутро (приблизно 30 см в ширину, довжина 120 см), синтепон такого ж розміру, підкладкова тканина (у два рази більше, ніж хутра), шматочок оксамиту(маленький, для вушок).
Як побудувати викрійку: сходити на сайт. Це генератор викрійок для кульок - скільки завгодно часточок, будь діаметр кульки. Виглядає викрійка, як часточка, її потрібно зберегти у себе на компі, щоб потім відкрити у нормальному розмірі 100%.
Задаємо параметри для двох кульок з 4-х часточок кожен, у першого діаметр 30 см, у другого 29 див., Відповідно, це буде зовнішня і внутрішня частини грілки.
Нам потрібно, щоб вийшов такий полушар, тому викрійку часточки кульки ріжемо навпіл.Відповідно, краще відразу викрійку приміряти до чайника і трохи наростити її прямими лініями, якщо не вистачає довжини.
Отже, викроюємо те, що в майбутньому стане грілкою. Повинно вийти 4 полудольки хутра, 8 полудолек підкладали, 4 полудольки синтепону, і детальки вушок (2 основних, 2 підкладали, 2 прокладки - можна з паперу - для ухоторчания).
Як працювати з хутром і де взяти (намалювати самостійно найпростіший варіант) викрійку вушок писала ось тут.
Збираємо разом деталі хутряний частини грілки і вушка з підкладкою. Бачите білу риску на основному елементі? Там потрібно буде зробити розріз і вшити вушка. Але поки тільки прострочили всі детальки і відклали нехай почекає трохи.
Далі збираємо серединну, теплу і невидиму частину грілки. Складаємо сандвіч з синтепону, полудольки підкладкової тканини, ще полудольки підкладали і знову синтепону.
Зшиваємо разом всі часточки в такий миленький полушарик. Відкладаємо його, тепер будемо працювати з рештою 4 деталями підкладали.
От у нас з вами вийшло 3 отаких шапочки. Праву я наростила (зеленою смугою), надто вже прихопила тканина при сшиве, і внутрішня частина перестала діставати до підлоги.
Збираємо теплозберігаючі частина грілки. Складаємо лицьовими сторонами два полушарика з підкладкової тканини, зшиваємо, але не всі. Потрібно залишити дірку для вивертання.Вивернули, і вийшло, що і всередині і зовні грілки тільки акуратные шви. Решту дірочку зашили ручками, потайним швом, підігнувши тканина.
Ось тепер займемося зовнішньою частиною грілки. Вшиваємо вушка і готуємося приклеїти очі. У кого є магазинні, тому пощастило. У мене було тільки дві великі намистини від порваного намиста, довелося малювати на них.
Як намалювати очі акриловими фарбами. 1. Знежирити поверхню. 2. Намалювати білий круг. 3. Зафарбувати білий круг бажаним кольором. Фарбу потрібно наносити з центру до країв. 4.Малюємо зіницю. У мене була тільки чорна фарба вітражна, ось їй і капала на бусинку, а потім розмазувала. Навколо зіниці малюємо чорним дві дуги. 5. Додаємо блик. Два білих кола. Той, що побільше, на кордоні з чорною дугою. Що менші - у краю зіниці. Все сохне, при бажанні розкривається лаком. У мене було бажання, а от лаку не було.
Приміряємо наші очі до отриманого звірку, приклеюємо їх гарячим клеєм, попередньо розібравши пальчиками шерсть до основи. Беремо внутрішню теплу частину грілки і зовнішню красиву, вкладаємо одна в одну. Далі за бажанням: чи хочете тим же гарячим клеєм по периметру склейте, а хочете, прошийте потайним швом. Я навіщо внутрішню частину таку красиву, без шовчиков зробила? Ну так, з-за хворобливого перфекціонізму теж, але в основному, щоб при пранні в руки іншій людині взяти не страшно було.
Ех, і оченята ж вийшли! Повірте, поверхня матова і рівна, вся ця нібито глибина погляду - намальована!