Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
|
Штанці
Штанці на дитини 4 років зазвичай шиють з такого ж матеріалу, що і ліфчик; потрібно близько 0,75 м.
На малюнку 74 показана патронка для штаников. Осьова лінія Е - Е. Ліва крайня точка - А7, права крайня - 7. Знайдемо їх на нашій сітці і відзначимо. Потім знайдемо саму верхню точку - на 1 см нижче Б1. Це верх спинки. А верх переду буде на 1 см правіше К2. Залишаються дві точки нижнього краї штаников. Для спинки - між А8 і Б9, а для переда - між Л8 і К9. Обидві вони на 2 см не доходять до нижнього кута (тобто, до лінії 9). Перевіримо ще раз, чи правильно розмістили всі шість точок. Лінії у нас всі прямі, за винятком невеликих вигинів біля лінії 7.Ці заокруглення срисуем з книги, причому у спинки між А7 і Б1 виріз зробимо значно глибше, ніж у переду. Коли змалювали, то по лінійці проведемо прямі лінії.
Накресливши, перевіряємо, чи відповідають отримані розміри зазначеним у книзі цифр: довжина спинки З7 см, довжина переду - 33 см, окружність пояси - 41 см, лінія кроку - 50 см, нижній край - 44 див.
Якщо все правильно, вирізаємо патронку.
Для крою приколює до матерії патронку так, щоб висота збіглася з часткової ниткою. Починаючи кроїти, згадаємо, що треба зробити припуск по 1 см з кожної сторони. Виріжемо і отримаємо відразу дві заготовки: одну для правої сторони, іншу - для лівої.
Шити будемо так: візьмемо одну штанину, складемо навиворіт вдвічі і зшиємо ліву похилу.лінію з правого. Потім відкладемо зшите, візьмемо другу штанину, її теж так складемо і таким же порядком зшиємо. Дві штанини готові. Тепер треба зшити їх разом перед правою з передом лівою, а спинку правої зі спинкою лівої.
Верхній край штаников і нижні краї штанин підрубимо крайовим швом і вденем в них гумки з допомогою шпильки або шпильки. Слід нагадати, що гумки в пояс і в штанини не повинні бути занадто тугими: це шкідливо для здоров'я.
Білизна на підлітків
Білизна на підлітків шити важче, тому що потрібно рахуватися з ростом і повнотою. В середньому і старшому шкільному віці підлітки бувають високі повні або худі і бувають низькі повні або худі. Тому на школярів доводиться шити білизну згідно з розміром їх і зростанням.
Розмір - це певна умовна цифра. Вона виходить при розподілі окружності грудей на два. Окружність вимірюється мірною стрічкою на рівні лопаток і найбільш опуклій частині грудей. При цьому вимірювальна стрічка повинна охоплювати грудну клітину вільно, не туго.
Наприклад, якщо у вас окружність грудей дорівнює 88 см, значить, ваш розмір № 44. Підлітки зазвичай мають розміри, № 42, 44, 46 і навіть № 48. Розміри прийнято визначати в парних числах, щоб легше було ділити на два. Тому непарну цифру округлюють до найближчої парної. Візьмемо два приклади: окружність грудей - 85 і 87 см див. В першому випадку при поділі виходить 42,5 - округляємо до 42. У другому випадку при поділі виходить 43,5 - округляємо до 44. Ну, а якщо вийшло якраз на середині (наприклад, 43), то завжди округлення робиться в більшу сторону (44).
Крім того, при одній і тій же повноті людина може бути високим і низьким. Тому для кожного розміру розрізняють чотири росту і більше. Перший зростання - найнижчий, другий - середній, третій - великий. Четвертий зростання вважається винятковим, але і він зустрічається. Отже, чим вище людина, тим більше потрібно матеріалу по довжині.
|
Категорія: Рукоділля | Додав: (22.04.2016)
|
Переглядів: 584
| Рейтинг: 0.0/0 |
Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.
|