Звичайно, створити ляльку, яка сподобається всім без винятку просто не можливо, але ляльку, яка буде випромінювати тепло і позитивний настрій, в наших силах! І це, мабуть, найголовніше! А що потрібно для того, щоб наше творіння було наповнено позитивною енергією? Для цього потрібно нам самим творити в гарному настрої! З цього, перед роботою над лялькою, відпустіть всі погані думки, включіть приємну позитивну, добру музику або мультик і приступимо!
Для гармонійної персонажа, ми, як творці, повинні представити образ, який хочемо створити, і закохатися в нього! Тоді підсумкова робота буде колоритною і наповненою нашою любов'ю, а люди, які її отримають, обов'язково це відчують!
МК надано для ОСОБИСТОГО використання! Не для того, що б тигреня виставляти на ПРОДАЖ!
Дякуємо за розуміння і повагу авторського права!
Перед створенням викрійки, я в мережі інтернету, збираю багато фотографій того тварини, над яким працюю, це мені допомагає у створенні викрійки і подальшої розпису.
Коли викрійка створена, її потрібно перекласти на тканину, складену вдвічі. Якщо деталі дрібний, краще прострочуєте їх не вирізаючи, так як будуть сильні зсуву, а на цілому шматку тканини, а потім вирізати, після сточування. В основному всі деталі я стачиваю без місця для вивертання. А в тих місцях, які будуть закриті (наприклад, місця прикріплення лапок роблю маленькі надрізи і вивертаю, надалі надрізи не буде видно!)
Вирізаються деталі з припуском – 0.5 мм. На опуклих місцях і впадинках, обов'язково потрібні V образні надрізи!
Вивертаю і набиваю аэрофайбером, холофайбером.
Саме складне і відповідальне для мене – це формування мордочки! Після зшивання голови, роблю маленький наріз в місці, де буду пришивати накладну частина мордочки, вивертаю, наповнюю. Прошиваю вушка.
Потім прикалываю невидимками накладну частина і пришиваю, відступивши від краю близько 1 см, для формування вовни, обметочным швом. Саме обметочным! Інакше, при растрепывании тканини рядок розповзеться! Так пришиваю по всьому периметру, залишивши не пришитими 2 см під підборіддям для наповнення накладної частини. Наповнюю, рівномірно розподіляючи наповнювач кінцями ножиць. Потім підшиваю і підборіддя.
Намічаю олівцем носик, очі, рот. Носик прошиваю по довжині, вишиваю пипку :)) Роблю утяжку: око стягиваю з ротиком. Роблю 3 стібка, закріплюю. Потім те ж саме з іншим очком.Від точки ротика відступаю близько 1 см і стягиваю з точкою ротика – формування підборіддя. Так само формую щічки, тільки нитка залишається на поверхні тканини і стягує щічки під носиком.
Пришиваю оченята. При необхідності розписую. Роблю повіки. Їх можна зробити з двуніткі, можна з безрозмірних колготок. У першому випадку, вії робляться з розпущеною частини століття, у другому випадку, наклеюю натуральні.
Після зшиваю всі частини тіла. Роблю утяжку пальчиків. Вишиваю подушечки на лапках.
Приступаю до тонування.
Кава - 2 ч. л
Кориця - 1 ч. л
Ванілін – 1 пакетик
Клей ПВА – 2-3 ст ложки
Вода 180-200 мл
Каву, корицю і ваніль заливаю окропом, розмішую, розводжу холодною водою. У ємність наливаю клей і в нього, невеликими порціями вливаю розчин, добре вимішуючи.
Приступаю до тонування.
Використовую барви: жовту, червону, темно-коричневого, червоно-коричневу, бежеву, їх змішанням отримую потрібний колір. Пензлики для формування вовни використовую жорсткі
Після повного висихання, тонирую темно-коричневою фарбою западинки, а рудою фарбою відкриті випуклі місця.
Пелюстка формую з двох шарів тканини. Між ними – прожилка – дротяний каркас. Шари склеиваю ПВА. Поверх роблю прожилки з серветки, просушую, фарбую фарбою. Можна покрити матовим лаком.
Насінина теж з паперу.
Білою фарбою розфарбовую животик, грудку, ділянки мордочки, не забуваючи робити плавні переходи на рудий колір.
Процес розпису я не знімала, так як це ще, дуже багато етапів...
Скажу тільки, що для створення вовни я використовую жорстку кисть, беру на неї мало фарби, розмазую надлишки по папері, і наношу точкові мазки і їх краю розтираю. Якщо просто намалювати рівну чорну смужку без розтушовування країв, буде не так реалістично!
Носик, подушечки на лапках, повіки, очі, точку ротика після розпису покриваю лаком для нігтів в 3 шари.
Звичайно, весь процес я не можу показати в такому майстер-класі, треба це показати наживо!Але, може цей матеріал вам теж знадобиться!
Якщо у вас виникли запитання – звертайтесь! Я рада допомогти!