Понеділок, 06.01.2025, 20:23
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Іграшки
Валяння
В'язання
Макраме
Біжутерія
Рукоділля
Бісероплетіння
Квіти з тканини
В'язання спицями


Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Квіти з тканини

Збірка бутоньєрок та інших прикрас із квітів

Прикраси з квітів за видами і розмірами можуть бути найрізноманітнішими. Найбільш поширеною обробкою сукні є порівняно невеликий букетик або окремий квітка з листками або без них. І в тому і в іншому випадку така прикраса називається бутоньєркою. 
Складання букетика (гілки) можна починати після того, як виконані всі його компоненти: квіти, бутони і листя. Причому обвивку їх стебел слід виконати до передбачуваного місця з'єднання в букетику. Наведемо правила складання.

1. Дроту квітконіжок, черешків листя не можна з'єднувати один з одним шляхом скручування їх між собою, так як в результаті загальний стебло вийде занадто товстим, викривленим, горбистим, 

2. Збірка букетика починається з укрупнення окремих його елементів. Наприклад, до стебла бутона приєднують черешки листя або до квітконіжці прив'язують листя, тобто спочатку збирають окремі короткі гілочки, які потім зв'язують у букетик. При цьому зменшується кількість стебел, кількість яких не прикрашає букетик. Слід уникати також стебел, товщина яких не відповідає розміру квіток.

3. Окремі деталі букетика з'єднують, обвиваючи нитками складені разом стебла. Нитки повинні бути тонкими, але міцними. З'єднання починають від того місця, де скінчилася обвивка окремих стебел. Крок витків нитки дорівнює 2 - 3 мм. Нитки після обмотки промазують клеєм, злегка підсушують, а потім зверху обвивають паперовими стрічками в тон попередньої оббивки. Якщо обвивка до місця з'єднання була виконана нитками, то можна цими ж нитками обвити з'єднуються стебла.

4. Окремі гілочки скріплюють в букетик нитками. Місце скріплення довжиною 1 см промазують клеєм, а зверху на нитки наклеюють коротку смужку тканини в тон оббивки стебел. 

5. Слід стежити за ретельністю закладення кінців дроту суміщених стебел.

6. Гілку починають збирати зазвичай з маленьких бутонів, поступово приєднуючи до їх стебел листя, потім квіти упереміж з листям. Стебла гілки обвивають ділянками від одного місця приєднання до іншого. Довжина стебел окремих деталей гілки повинна бути мінімально необхідною, щоб в кінці гілки стебло не вийшов занадто товстим. Таким чином, у стеблі самої гілки одні збираються стеблинок закінчуються і починаються інші, що приєднуються пізніше.

Категорія: Квіти з тканини | Додав: (23.04.2016)
Переглядів: 611 | Рейтинг: 0.0/0

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.