Середа, 08.01.2025, 04:29
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
|
|
Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
|
Вінок для нареченої
Оформлення весільного вбрання може бути найрізноманітнішим. Найчастіше голову нареченої прикрашають вінком з дрібних квітів. Але не виключені і інші численні варіанти, які знаходяться в залежності від зачіски, овалу обличчя і т. д. Так, наприклад, замість вінка можна прикріпити збоку до волосся гілочку з дрібних квітів або приколоти більш великі квіти з одного, а може бути, і з обох боків голови, а від них спустити вільно висять нитки з нанизаними на них дрібними квіточками і т. д.
Вінок можна надіти і з фатою, і без неї. Квіти вінка нагадують квіти апельсина (флердоранж). У вінку вони чергуються з бутонами (закритими і полураспустившимися) і листям. Для вінка середнього розміру з окружністю голови 58 см потрібно виготовити 11 квіток, 6 бутонів бутонів, за 18 бутонів та листя (на фотографії показаний фрагмент). Всі деталі залишають білими (не підфарбовують).
Якщо сукня нареченої сукня зроблена з легкого білого шовку, то для пелюсток найкраще підійде саме така тканина.
Рис. 64. Вінок для нареченої:
а - гофрований пелюсткових кругів і пелюстки бутона; б - квітка в розрізі; в - бутон в розрізі; р - гофрування листа
На рис. 64, а дані викрійки пелюсткових кругів полураспустившегося бутона I, квітки II і окремого пелюстки бутона III.
Гофрировку пелюсткових кругів квітки і полубутона починають з проведення ножем поздовжніх жилок на кожній пелюстці (1). По обидві сторони від центральної жилки виконують канавки (2) малим гачком (у бутона з лицьової сторони, а у квітки - з вивороту). Для того щоб пелюстки квітки були різноманітніші, дві канавки у нього проводять з лицьового боку. Потім булькой діаметром 6 мм для квітки і діаметром 4 мм для бутона роблять поглиблення з лицьового боку в центрі кіл (3). Причому на лепестковом колі полураспустившегося бутона поглиблення повинно бути більше.
Кожна квітка збирають з одного загофрированного пелюсткового круга шляхом підклеювання його до пучка з 10 тичинок. Висота тичинок в готовому вигляді дорівнює 17 мм; діаметр пильовика близько 1,5 мм (рис. 64, б). Пат для тичинок - готують із зубного порошку і клею ПВА без додавання барвників.
Сердцевинкой для бутонів (рис. 64, в) служить довгаста гулька з вати; її діаметр 7 мм, а висота 20 мм. Шишечку обклеюють трьома окремими пелюстками III, загофрированными у вигляді човників малим гачком. Подклеив знизу до бутону загофрированный трипелюстковий коло I, отримують полураспустившийся бутон.
Листя (рис. 64, г) вирізують з щільною блискучою тканини типу атласу. З лицьового боку кожного аркуша проводять центральну жилку подвійним вузьким ножем (1). З вивороту роблять паралельні штрихи шпателем під кутом 40' до центральної жилки (2). До листя з вивороту приклеюють черешок-дріт, оповиту білим папером.
Вінок краще збирати з двох половинок, так як з каркасом довжиною 58 см працювати незручно. Для цього беруть дві дроту діаметром 1 мм та довжиною 36 див. Один кінець дроту обвивають білим папером на довжину 60 мм і загинають петелькою на довжину 30 мм Петельку закріплюють обмоткою білих ниток. Збірку обох гілок вінка починають від петельок, поступово приєднуючи до каркаса деталі. Обидві гілки збирають з дзеркальним розташуванням однотипних деталей (квіток, бутонів, листя). Довжина усіх гілочок і квітконіжок при монтажі вінка коливається від 15 до 30 мм.Після прикріплення ниткою трьох елементів до каркаса відразу ж обвивають відрізок приєднання білим папером до наступного вузла. Так на відстані 30 мм від верху петельки примотують ниткою два листа і бутон, направляючи їх зволікання вниз по гілці. При цьому один із листів повинен прикрити петельку, а другий листок і пуп'янок розведені в сторони. Потім через 30 мм прикріплюють квітка з бутоном і листом, ще через 30 мм - полураспустившийся бутон з листом і бутоном і т. д. Останній інтервал (30 мм) закінчується прикріпленням квітки, двох бутонів і двох аркушів.На кінці гілки повинен залишатися вільний відрізок каркаса довжиною 40 мм. Кінці гілок з'єднують внапусток, попередньо уточнивши загальну довжину вінка. Всі кінці дроту у місці з'єднання гілок примотують тонкими білими нитками і обвивають білим папером (дріт ніде не повинна просвічувати). Кінцеві петельки пов'язують нитками (потилична частина вінка). Квітконіжки бутонів і черешки листя відгинають по черзі вгору і вниз від каркаса вінка, надаючи їм найбільш вигідне положення.
|
Категорія: Квіти з тканини | Додав: (23.04.2016)
|
Переглядів: 711
| Рейтинг: 0.0/0 |
Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.
|