Середа, 08.01.2025, 04:29
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Іграшки
Валяння
В'язання
Макраме
Біжутерія
Рукоділля
Бісероплетіння
Квіти з тканини
В'язання спицями


Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Квіти з тканини

Квіти «Російський сувенір»


У цьому букетику збережено те ж поєднання тонів, що і в попередньому. Квітки, бутони і листя - яскраво-червоного кольору (без додаткового підфарбовування), а серединки квіток - «золоті».Букетик складається з двох квіток (великого і малого), полураспустившегося бутона і п'яти листя (трьох великих і двох малих). 
Пелюстки (рис. 61, а) вирізують з атласного шовку або крепдешину: I - 7 шт. (велика квітка), II - 7 шт. (малий квітка), III - 7 шт. (бутон).
Гофрировку великого і малого пелюсток виконують однаково. З лицьового боку одинарним ножем проводять по три жилки (1): одну центральну і дві бічні - між зубцями. Потім з вивороту між жилками виконують канавки малим гачком (2). При цій операції лівою рукою пелюстка як би витягують з-під гачка за нижній його кінчик. Від цього пелюстка вигинається в бік вивороту. На закінчення з лицьової сторони булькой діаметром 12 мм роблять поглиблення в нижній його частині (3).
Для пелюстки бутона гофрують малим гачком, надаючи їм форму човників, а на чотирьох, крім того, злегка відгинають верхню частину назовні. 

Рис. 61. Квіти «Російський сувенір»: 
а - пелюстки і їх гофрування; б - гофрування листя; в - квітка в розрізі; р - бутон в розрізі

Листя вирізають такі: два (великий і маленький) лівого виконання (рис. 61, б) і три (два великих і один маленький) - правого (перед контуром-це викрійки перевертають). На всіх листках по ворсу панбархата вузьким подвійним ножем проводять вигнуті жилки. З вивороту бічні частини загинають з допомогою одинарного ножа, яким пропрасовують лист від центральної жилки до країв.
Сердиевинки квіток (рис. 61, в) можна виконати з опуклих оздоблювальних гладких гудзиків діаметром 18 мм для великого квітки і 15 мм для малого квітки. В вушко гудзики протягують дріт, а потім обидва її кінця скручують. Щоб гудзик не бовталася на дроті, навколо вушка подматывают вату, змочену клеєм, і формують з неї опуклу чашечку квітки. Зверху гудзик густо змащують клеєм, вмочають її в сухе пшоно і ущільнюють його пальцями, щоб крупинки лежали в один шар. Після просушування шар пшона зверху знову змазують клеєм, а потім забарвлюють бронзовою фарбою.Бронзову пудру можна розводити безбарвним лаком для нігтів. Для бутона виконують серцевиною (рис. 61, м) з вати. Діаметр серцевинки 7 мм, висота 25 мм.
До готовим сердцевинкам квіток (див. рис. 61, в) приклеюють по сім пелюсток відповідних розмірів, рівномірно розподіляючи їх навколо серединки. Пелюстки при цьому повинні частково заходити один на одного за годинниковою стрілкою. Нижній кінчик пелюсток при приклеюванні потрібно поєднувати з центром чашечки під ґудзиком. Зауважимо, що чашечка у великого квітки повинна бути більш плоскою, ніж у маленького і тому велика квітка після приклеювання пелюсток має більш розпустилася вигляд, ніж малий. Серцевиною бутона (див. рис. 61, м) обклеюють трьома пелюстками у вигляді човників.Потім хрестоподібно приклеюють решта чотири пелюстки з відігнутими краями. До листя з вивороту уздовж жилок приклеюють дріт, оповиту папером яскраво-червоного кольору.
Стебла і черешки підфарбовують червоною тушшю. 
Стебла пов'язують під великим квіткою червоною ниткою, по верху якої наклеюють смужку тканини яскраво-червоного кольору.

Категорія: Квіти з тканини | Додав: (23.04.2016)
Переглядів: 619 | Рейтинг: 0.0/0

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.