Понеділок, 06.01.2025, 20:15
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Іграшки
Валяння
В'язання
Макраме
Біжутерія
Рукоділля
Бісероплетіння
Квіти з тканини
В'язання спицями


Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Квіти з тканини

Дзвіночок персиколистый


Виконання такого дзвоника аналогічно виконанню дзвоника розлогого. Тому наведемо лише короткий опис робіт.
Персиколістні дзвіночки можуть мати різне забарвлення: від темно-синьо-фіолетових до ніжно-блакитних і навіть білих. Форма дзвіночків округло-конічна, з більш широкими, ніж у розлогого дзвоника, пелюстками. Листя також мають дещо іншу форму і дрібні зубчики. Чашолистки більш довгі і вузькі.
 

Рис. 41. Дзвіночок персиколистый.
а - віночок квітки; б - пелюстка бутона; в - гофрування віночка; р - гофрування листа; д - чашолистки; е - квітка в розрізі; ж - бутон в розрізі; з - схема великий гілочки

Основний колір тканини квіток (рис. 41, а) і бутонів (рис. 41, б) до підфарбовування - блідо-блакитний, який переходить потім у світлий голубувато-фіолетовий колір і на кінцях зубчиків в бузковий.
При гофрировке віночка (рис. 41, в) використовують бульку діаметром 15 мм
Уздовж пелюстки бутона проводять праскою з вивороту, формуючи з нього човник.
Гофрування листя (рис. 41, г) складається з трьох операцій: проведення з лицьового боку центральної жилки вузьким подвійним ножем (1); нанесення одинарним ножем бічних жилок між зубчиками (2); освіти злегка опуклих валиків між боковими жилками малим гачком з вивороту (3).
Чашолистки (рис. 41, д) гофрують так само, як у розлогого дзвоника, тобто по кожному чашелистику проводять малої петлею від краю до центру кола. При цьому він загортається. У центрі пелюсткового круга чашолистків роблять поглиблення булькой діаметром 3 мм, Причому при формуванні бутона слід прикладати більше зусиль, щоб чашолисток прийняв сферичну форму.
Виготовлення для серединки квітки відрізняється лише кольором ниток маточки (він жовтий замість світло-салатового) і величиною колечок на них (рис. 41, е). Первісна довжина ниток для маточки 40 мм. Після приклеювання і підрівнювання ножицями їх довжина повинна бути 32 мм. Нитки склеюють між собою на висоту 10 мм, а кінці, що залишилися довжиною 22 мм завивають пінцетом в кільця діаметром приблизно 7 мм. Віночок квітки склеюють на великому металевому конусі (див. рис. 5).
Бутон (рис. 41, ж) виконують у формі довгастої шишечки з вати діаметром поперечного перерізу 6 мм і висотою 20 мм Зовні шишечку обклеюють трьома пелюстками.
Після виконання всіх деталей формують букетик на зразок того, що представлений на фотографії, з малої і великої (рис. 41, з) гілочок.

Категорія: Квіти з тканини | Додав: (23.04.2016)
Переглядів: 939 | Рейтинг: 0.0/0

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.