Не знаю як у вас, любі подружки, а у мене завжди ці пакети ніяк місця не міг собі знайти. І ось, гортаючи інтернет, я побачила пакетницу у вигляді ляльки. Ну і загорілася бажанням і собі таку господарську панночку завести. Дуже зручна, виявилася, в господарстві.
Лялька-пакетница - функціональна лялька: у неї складають пакети (якщо вона призначена для кухні) або памперси-пелюшки (якщо її вішають в дитячій).
Як же пошити таку помічницю? Це зовсім не складно.
Що нам знадобиться:
- Це колготки капронові, чим менше еластану, тим краще. Розтягуються краще і нитка не зісковзує, коли утяжки робиш.
- Синтепон.
- Пряжа для волосся.
- Трохи дроту.
- Пляшка ПЕТ 1,5 л.
- Гудзики для очей.
- Клей супер або полімерний універсальний.
- Нитки в тон.
- Матеріал.
- Гумка.
Начебто нічого не забула.
Приступимо.
Опис шиття ляльки:
Є кілька варіантів: викроїти тіло і рукипо викрійці з матеріалу і набити їх синтепоном.
А можна із дроту зробити, як я вже показувала в своєму попередньому майстер-класі по ляльці-грілці.
... 1.
Взяти ПЕТ пляшку з-під лимонаду, наприклад, головне, щоб вона була пузата зверху. Відрізати, як показано на малюнку, набити залишками матеріалу, або ще чимось, щоб форму тримала.
2. Обрисувати контур майбутнього тіла ляльки на колготках, прошити по зазначеним лініях, вирізати і вивернути на обличчя. Пляшку обгорнути синтепоном і натягнути готову заготовку з колготок. Тулуб готово.
3. Приступимо до ручок. З дроту я зробила ось таку заготовку, як на першому малюнку. Обвернула їх синтепоном. А потім просто облягла колготками і прямо так прошила по контору руки, залишаючи зверху не прошиті, на машинці. Вирізала, стягла з руки, заодно вивертаючи, а потім знову натягла вже з лицьового боку. І все.
4. Пальчикия прошила голкою з ниткою. Вийшли майже як справжні, правда.
5. Залишилося тільки пришити руки до тулуба.
6. Як зробити голову ляльці я детально описувала у МК по ляльці-грілці, тому докладно зупинятися не буду.
Я передбачала, що у моєї господині буде шапочка на голові, тому я зробила з пряжі тільки чубок і сплела дві косички, які потім і пришила до голови. Для шапочки вирізала з матеріалу коло, трохи більше діаметру голови і оборочку. Оборку присборила і пришила до кола, який теж присборила. А шапочку потім пришила до голови. Голова у нас готова. Пришиваємо її до тулуба.
7. Я вже пошила кофтинку. Тепер приступимо до спідниці, де наша господиня якраз і буде приховувати від сторонніх очей свої скарби, чи то пак - пакети.
Я взяла матеріал щільніше 50х70, де 50 см - це довжина, а 70 см - ширина. Трохи гіпюру (можна будь-який інший матеріал або мереживо) 15х70. Прошила по боковому шву, не дошивая до кінця десь 12-15 см, саме в цей отвір ми і будемо складати пакети. Низ підігнула на 4-5 см, прошила по колу. Мереживо зігнула навпіл і пришила до низу подъюбника. Залишила місце для гумки і прошила ще один шов. Залишилося вставити гумку, довжиною 8-10 див.
Для спідниці взяла інший матеріал 50х70. Також прошила бічний шов, залишивши 15 см не прошитим. З'єднала не прошиті зрізи подъюбника і спідниці.
8. Мені хотілося, щоб і спідницю і спідниця, при нагоді, можна було зняти і випрати, тому я до кофтині і до пояса спідниці пришила стрічку-липучку.
Пояс пришила до спідниці.
9. На потилицю пришила петельку. За неї можна буде повісити ляльку на вішалку.
Наша пакетница-господарочка кухні готова. Залишилося знайти їй відповідне місце і повісити на гачечок.
Ну ось, мої пакети знайшли своє місце. Бажаю вам і вашим придбати своє.
Розкажи друзям про статтю:
|