Напевно у кожної дитини в ящику для іграшок знайдеться цілий «зоопарк»: ведмедики, лисички, зайчики і навіть Губка Боб. Але не у кожного малюка в цьому «звіринці» можна знайти, скажімо, їжачка.
Тому ми пропонуємо вам доповнити «колекцію» вашої дитини ще одним милим і зворушливим тваринам, якого ми цілком зможете зробити разом з вашим чадом.
Для того, щоб зробити такого їжачка, нам знадобиться смужка хутра, клей «Момент», полімерна глина трьох кольорів, невеликий шматочок щільної тканини і щільного картону.
Щоб зробити «хутряні» голки для нашого їжачка, відрізаємо невелику смужку хутра або візьмемо хутряний край від коміра старого пуховика
Спочатку зав'язуємо і нього один вузол, а потім і другий. У вас вийде ось такий хутряний грудочку. Врахуйте, ці вузли повинні бути слабкими, щоб хутро залишився м'яким і пухнастим.
Після того, як ви зробили грудочку, закріпіть краю хутряний смужки нитками, щоб вона не розв'язалася.
Тепер будемо робити ніжки і мордочку. Для цього беремо щільний картон або щільну тканину і вирізаємо з неї ось такі деталі. Бажано, щоб краї тканини не кришилися», інакше виріб буде виглядати не дуже акуратною.
Далі пришиваємо до хутра ніжки.
Краю «ніжок» ви можете обвести маркером або вітражними фарбами, щоб їх контур чітко виділявся на світлому фоні.
Лапки готові. У нас залишилася мордочка.
Після цього беремо дві трикутні деталі, прикладаємо їх один до одного виворітною стороною і з'єднуємо їх петельним швом
Потім вивертаємо майбутню мордочку лицьовою стороною, щоб швів не було видно, і набиваємо ватою
Щоб зробити очі і носик, беремо полімерну глину і, сформувавши з них кульки і коржі, приклеюємо деталі до мордочці. Не забудьте попередньо запекти їх в духовці при температурі 140 градусів, щоб вони затверділи і перетворилися в пластмасу.
Далі зашиваємо отвір і прикріплюємо мордочку з допомогою ниток в потрібному місці.
Їжачок готовий. Тепер його можна прикрасити квіточкою, якщо ви хочете, щоб їжачок «став» «дівчинкою» або голубеньким бантом.
|