Це друга частина минулого уроку, в якому ми ліпили заготовки і бусинки з полімерної глини з сердечками.
Як і обіцяли поспішаємо зі складанням намистин, які ми наліпили в минулий раз.
Отже, разминочка:«сережки плоскі» для себе коханої:
У наявності:
- плоскі заготовки,
- 2 штифта (піни для біжутерії),
- швензи (основи для сережок).
Опис процесу: свердлимо дірку будь-яким відомим способом свердлом 1 мм, витягуємо штифт в отвір, загинаємо круглогубцями, приєднуємо до кріплення для сережок.
Корисні замітки: якщо у Вас отвір не наскрізне, то використовуйте штифт з вушком (можна з різьбленням) і клей, я використовую зазвичай Контакт-гель (і якщо я все правильно роблю, роблю попередню дірочку підходящого діаметра, а це трохи ширше, ніж сам штифт, якщо не починаю крутити штифт раніше часу, і він встигає міцно застигнути, то нічого у мене не вивалюється і не відклеюється). Швензи можна використовувати будь-які. Я найбільше люблю ось ці з застібками, особливо після того, як в магазині втратила свою улюблену сережку з червоними слониками.
Продовжуємо вправи: «Сережки з подвесочками», можна подарувати подружці:
В наявності: парочка намистин абстрактних, скляні намистинки в тон 2 шт., металеві кульки 4 шт, піни з вушком 4 шт, подвесочки 2 шт., швензи 1 пара.
Опис процесу: піни втягає в намистинки, загинаємо клуглогубцами, з'єднуємо між собою, прикріплюємо з одного боку основу для сережок, з іншого боку підвіску. На випадок випадання швензи з вуха подстраховываемся силіконової заглушкою.
Корисні замітки: не робіть занадто маленьких кілець на пинах, якщо не хочете, щоб Ваша подруга ходила з перпендикулярними сережками, а хочете, щоб у неї сережки м'яко пошатывались у вухах і підвіски вільно бовталися, а не стояли колом.
Тепер можна трохи розслабитися «Вироби з глини на засадах». Шпильки-сестрам, колечка-племінницям. Потрібні тільки плоскі заготовки, основи (для кільця, невидимки, пуссет, сережок) і клей.
Опис процесу: основу протираємо спиртом, заготівлі моєму з Фейрі, приклеюємо тонким шаром клею, не чіпаємо поки не висохне, не ворушити.
Шпильки і колечка:
Сережки
пуссети
Корисні зауваження: коли приклеюєте намистинку на невидимочку, прокладете що-небудь між металевими деталями, щоб вони не склеїлися один з одним. Перед продажем або даруванням спробуйте відірвати, тільки без ентузіазму, а то я сама нещодавно відірвала основу з шматком полімерної глини.
Ще один простий варіант застосування бусін «Браслет на дроті з пам'яттю». Намистин можна використовувати все, що є, парні-непарні, великі і маленькі, бісер, металеві намистини, загалом збираємо все на дріт, з кінців заокруглюємо дріт круглогубцями. Дріт з пам'яттю так називається, тому що вона тримає форму. Якщо браслет зроблений з 2 і більше витків, то застібка не потрібно.
Продовжуємо вправи: «Брелки на телефон з полімерної глини».
Опис процесу: для брелока з однієї намистинки свердлимо отвір у плоскої заготівлі, вкручуємо штифт з різьбленням, найкраще з краплею клею, чіпляємо на карабін з брелком.
Для більш складної конструкції використовуємо карабін з прикріпленою ланцюжком і кріпимо на ланцюжок намистинки на пинах.
Корисні замітки: Намистинки для брелків найкраще лакувати, навіть у кілька шарів.Полімерна глина досить мазка без покриття. Моя Поліна, наприклад, може вапна відро намистин за півгодини, якщо залишити їх наодинці, хоча і лак в цьому випадку не супер-захист . Колечко на брелочках найкраще підтискати сильніше відразу, поки нове, щоб не втратити бусинку у перший же день, все ж брелки не сережки, навантаження на них побільше буде.
Ще ми можемо зробити кулончик на вощеному шнурі.
Нам знадобиться: бусинка красива, штифт з вушком, ронделі зі стразами, маленька скляна намистина, держательдля кулона (по-іншому бейл), вощений шнур, пружинки-концевички, застібка-лобстер.
Надягаємо на пін ронделі і намистинки. Вклеюємо в отвір в полімерній бусинці. Чекаємо поки добре висохне, потім відгинаємо колечко піна, прикріплюємо бейл. На шнурок надягаємо всю конструкцію. Шнурок вклеюємо в концевичок, загинаємо остання ланка пружинки. З того боку, де ланка пружинки відведено в сторону кріпимо замочок.
Ну і наостанок вправа для самих терплячих «Об'ємний брелок на вощеному шнурі». Навіть не знаю, кому таку красу придарить. Буде потрібно трохи більше часу, ніж на все інше, вощений шнур 1 мм, різні намистинки з отвором не менше 1 мм , кільце для ключів, можна ще підвіски.
Отже, нарізаємо шнур на відрізки приблизно по метру, це з запасом. Шнур недорога річ, а якщо не вистачить довжини мотузочок, то буде прикро.
Беремо одну мотузочку посередині. Робимо пару витків на кільці і зав'язуємо вузол.
Інші відрізки теж захоплюємо приблизно посередині, прикладаємо до колечка і зав'язуємо всі разом з першою мотузкою одним великим вузлом. Вузол притискаю плоскогубцями, щоб він не здавався величезним. Беру один отрезочек, відступаю пару см від вузла і намотую туго знизу вгору виточками, останні витки простягаю через самих себе, закріплюючи шнур, капаю трохи клею, щоб не размохратилось, відрізаю під корінь.
Тепер просто одягаю намистинки на шнур в будь-якому порядку, зав'язую вузлики. Тут, головне, вчасно зупинитися. Чоловік побачив моє спорудження і дуже здивувався. Звичайно, за його чоловічим стандартам таке в кишеню не покладеш!!! А нам жінкам, саме те. Можна і на сумку для декору повісити, та на петлі для ременя на джинсах, і ключі у великій сумці не загубляться тепер.
Ми вітаємо всіх з Днем Святого Валентина! Ми Вас дуже любимо!
|