Яскравість і оригінальність стильної біжутерії - це не заборона, але правильне поєднання намистин, фурнітури і прикрашають елементів виконується за певними правилами. Тому прості рекомендації в підборі компонентів дозволить створювати справжні дизайнерські шедеври для любителів красивих прикрас.
Автор: Ксенія
Основи вибору колірної гами
Переходи кольору є найбільш важливою частиною при виготовленні біжутерії. Наприклад, кілька видів різнокольорових намистин в композиції з незвичайною фурнітурою стануть яскравим доповненням до будь-якого наряду.
Необхідно пам'ятати, що поєднання декількох відтінків одного кольору, що дозволяє створити прикрасу відповідне відразу до декількох видів одягу. Відповідно попит на вироби буде підвищеним.
Двоколірна гамма також вельми привабливе рішення. Класичними композиціями можна вважати поєднання червоного і чорного, білого і чорного, блакитного/синього і білого.Варіацій досить багато і кожна несе свій певний стиль.
Що стосується поєднання різноманітних яскравих квітів, то не варто використовувати більше трьох тонів. Занадто яскраве виріб буде виглядати аляписто. Його навряд чи можна буде носити навіть з прогулянкової яскравим одягом.
Відмінність фурнітури від основного кольору намистин також вітається. Але не варто перевищувати кількість додаткових металевих або пластикових елементів. Все має бути в міру і використання декількох роздільників поспіль - не найправильніше рішення.
Якість матеріалів: натуральність або простота
Поєднуючи різноманітні матеріали, варто пам'ятати, що композиція з натуральних каменів або їх імітації не повинна включати елементи більш низької якості. Найкращим рішенням стане використання кам'яних намистин з посрібленою фурнітурою або срібними вставками.
Так і підбирати пластикові елементи варто дуже обережно. Купувати слід тільки вироби найвищої якості. Виступаючі пластикові "нарости" зіпсують зовнішній вигляд виробу. Крім того нанесений малюнок також повинен бути акуратним і рівним.
Увага до деталей - запорука успіху
Для кожної рукодільниці важливо не тільки підібрати потрібний колір намистин і фурнітури, але й особливо уважно вибирати форми. Наприклад, використання гранованих елементів з повністю згладженими повинно виключатися. Така ж особливість стосується і геометричних форм. Якщо основні елементи округлі, то не слід застосовувати ще й квадратні або трикутні компоненти.
Квіткові мотиви в фурнітурі і така ж стилістика застібки дозволять створити легке романтичне прикраса. А ось квадратні коннектори і обниматели намистин найкраще підійдуть до таких же оквадраченными бусинам та стилізованої застібці у вигляді ромба або квадрата.
Вся фурнітура, яка використовується в одній прикрасі або комплекті біжутерії повинна мати однаковий колір. Стосується це не тільки підбору срібною, мідної, бронзової або золотий фурнітури. Яскравість, блиск або матовість також повинні бути однаковими.
Наостанок, варто відзначити, що перенасичувати прикраса фурнитурными компонентами не варто. Адже основний упор повинен йти на вишукані намистини, а не на металеві доповнення. Особливо важливо вибрати один з двох типів виробів: складається з однакових за розмірами компонентів (можна злегка разнящимися за параметрами) або ж з виділенням певного об'єкта (великої намистини або акуратною підвіски). Це дозволить виготовити красиве і в той же час вишукана прикраса, яке неодмінно порадує і рукодельницу, і свою майбутню власницю.
|