Середа, 08.01.2025, 04:06
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Іграшки
Валяння
В'язання
Макраме
Біжутерія
Рукоділля
Бісероплетіння
Квіти з тканини
В'язання спицями


Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Біжутерія

Кулон "Lady in white"

Майстер-клас по збірці біжутерії: Кулон

Коли щаслива душа, коли серце повно любові, хочеться бути подібною ангелу - такому ніжному, світлого і окрыленному. Саме з такими почуттями я створювала цей комплект.Акуратні ніжні і повітряні, ангельські прикраси. Для створення романтичних повсякденних образів, а також важливих у вашому житті урочистих подій.

Для створення кулона нам знадобиться:

 
  • фетр (листовий, я беру жорсткий, товщина близько 1 мм),
  • намистини (перлини, пластик, скло, кришталь),
  • бісер (чеська або японська),
  • кабошони (або пришивні камені із скла, можливо великі стрази),
  • нитки (капрон або шовкові нитки, бавовняні, мононитка – тонка волосінь), голка для бісеру,
  • клей (я беру прозорий момент «Кристал»),
  • шкіра для вивороту (натуральна або штучна),
  • картон (для ущільнення фетровому основи).

Майстер-клас по збірці біжутерії: Кулон

Беремо відріз фетру (у мене він був трохи більше планованого за розмірами кулона – 10 на 6 див.), прочерчиваем для себе і більшої точності умовні лінії – для кріплення нашого основного центрального каменю, пришиваємо мононитью (прозорою волосінню). Існує безліч каменів різноманітних – як за якістю, так і за текстурою, кольорами та іншими ознаками. Є такі камені, зазвичай вони більш дешеві і не такі блискучі, як припустимо скляні стрази або ті ж swarowski – вони при приклеюванні на основу облазити з нижньої сторони.Для таких каменів потрібно або використовувати спеціальний клей, який не роз'їдає фарбу, або просто їх пришивати. Кріплення все одно буде надійним.
В даному кулоні я використовувала метод обшивання кабошона «мозаїчний». Він надає якоїсь завершеності і доповнює наш камінь.

Обшиваємо камінь бісером по колу (вже відомим нам методом). Хто вперше бачить мої публікації – можете глянути в перших моїх статтях самі основи, як вишиваю ці всі справи я.
Обшили по колу – витягаємо голку з ниткою на обличчя – проходимо через одну бісерину – надягаємо нове – пропускаємо одну, проходимо через наступну. Таким способом йдемо по всьому колу – на фото видно, як створюється така собі бісерна мозаїка«.

Коли ми повернулися на місце першого проколу другого ряду (верхнього) - наколюємо намистину і тепер наші «прогалини» верхнього ряду як би вставляємо намистини, кожен раз наколюючи нову і йдучи через вже стирчить. Бажано, щоб розмір бісеру верхнього і нижнього рядів відрізнявся, верхній звичайно краще використовувати більш дрібний, так ми отримаємо бажану «округлість» і обтічність нашого каменю бісерним поруч.

Далі пришиваємо більш дрібні деталі – камінь, перлини, обшивають їх бісером.

Майстер-клас по збірці біжутерії: Кулон

Я купувала намисто з перламутру, розпускала їх використовувала тут кабошон перламутровий довгастої форми. Також обшиваємо його більш великим бісером, потім більш дрібним для створення певної об'ємності.

Майстер-клас по збірці біжутерії: Кулон

Майстер-клас по збірці біжутерії: Кулон

Потроху заповнюємо і доповнюємо наше кулон дрібними камінчиками і намистинами симетрично. Чим мене займає цей процес завжди – за допомогою дрібних деталей і намистин завжди можна змінити форму, десь підправити, де додати, поки не вийде очікуваний результат. Я отримую величезне задоволення від цього заняття.

Акуратно вирізаємо наш кулон від непотрібного фетру.

Майстер-клас по збірці біжутерії: Кулон

Цей кулон я не хотіла нагромаджувати якимись товстими шнурами і ланцюгами, так як хотілося акуратності, ніжності й легкості. Я вирішила використати для нього тонкий металевий джгутик. Коли ми вирішили, що вже достатньо для бажаної форми і об'єму – настає час для створення петельки. Робиться вона дуже легко – випустивши голку в самому верху кулона, я набираю кілька бісерін (міряю відразу, щоб кулон вільно пересувався цієї петелькою з джгуту) і повертаюся з вивороту. І так я зробила 3 стібка з декількох бісерин.Потім ще раз пройшлася по всім їм шовковою ниткою для створення більшої міцності. Люблю все робити на совість і міцно. В результаті виходить ось така потрійна петелька.

Майстер-клас по збірці біжутерії: Кулон

Далі нам потрібно обробити виворіт нашого кулона. Я вирізаю шматочок картону та шкіри за формою кулона (просто змалювати його). Картонку вирізаю на 1-2 мм не доходячи до зрізів, щоб потім при обшивании краю нам не потрібно було прошивати шар картону.
Приклеюємо картон на кулон, чекаємо поки висохне клей трохи – потім приклеюємо шкіру.Можливо, десь краї трохи раптом з'їхали – нічого страшного, тут акуратненько можна обрізати все.

Обшиваємо краю. 
Є 2 найпоширеніших методів обробки виробів з бісеру, я їх умовно називаю «лежачий» і «стоячий». 
Я використовую в основному другий метод, коли намистини стоять перпендикулярно основі.

Майстер-клас по збірці біжутерії: Кулон

Наш кулон готовий!

Майстер-клас по збірці біжутерії: Кулон

Майстер-клас по збірці біжутерії: Кулон

Майстер-клас по збірці біжутерії: Кулон



Категорія: Біжутерія | Додав: (23.10.2016)
Переглядів: 596 | Рейтинг: 0.0/0

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.