Середа, 08.01.2025, 04:24
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Іграшки
Валяння
В'язання
Макраме
Біжутерія
Рукоділля
Бісероплетіння
Квіти з тканини
В'язання спицями


Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Біжутерія

Клей для виготовлення біжутерії. Вибираємо і економно використовуємо

Вибираємо і економно використовуємо клей при виготовленні біжутерії

Правильний підбір клею і його технологічно точне використання важливо при роботі з біжутерією. Тут є невеликі хитрощі, які рукодільниця корисно знати

Автор: Ксенія

E6000 – прекрасний вибір для любителів і професіоналів. Він прекрасно склеює великий перелік матеріалів, причому допускається різне їх поєднання. Метал, фетр, камінь і пластик, цей клей виконає роботу «на відмінно». Клей добре справляється з кріпленням кабошонов і страз, складною металевої фурнітури.

Безумовно, до нього додається інструкція, але тільки після досвіду роботи з цим клеєм починаєш до кінця розуміти всі нюанси. Купувати краще всього упаковку 110 ml, так ви істотно заощадите.

 

Вибираємо і економно використовуємо клей при виготовленні біжутерії

Отже, приступаємо до роботи з клеєм. Насамперед, тримаєте його вертикально і знімайте зубочисткою необхідну кількість. Нею ж дуже зручно наносити клей на склеиваемую поверхню. Щоб ви зрозуміли приблизний витрата, наведу приклад: для приклеювання кабошона до основи, піде кількість матеріалу, розміром з маленьку горошину.

Вибираємо і економно використовуємо клей при виготовленні біжутерії

Після того, як ви видавили клей на зубочистку, моментально його закрийте.

Якщо треба приклеїти страз, то тримаючи страз пінцетом, нанесіть на нього клей. Якщо треба точково приклеїти деталь, то наносите клей на те місце, до якого будете клеїти. Якщо деталь не дрібна, то варто наносити клей тільки в її центрі. Обов'язково залишаємо по краях пару міліметрів вільними, без нанесення клею. В такому випадку, зайвий матеріал не буде виступати назовні. Після нанесення клею, притискаємо деталь і вирівнюємо її при необхідності. Сила тут не потрібна.

Вже через кілька хвилин буде ясно, приклеїлася ваша деталь. Якщо – так, то акуратно потрібно прибрати зайвий клей. Застосовувати для цього зручно голку, або зубочистку.

Якщо раптом процедура склеювання не вдалася, зачищайте деталі, а потім повторюйте процедуру знову. Зачищати можна, наприклад, за допомогою ацетону.

Вибираємо і економно використовуємо клей при виготовленні біжутерії

Врахуйте, що клей моментально схоплюється. Тому коригування треба виробляти практично миттєво. Він не годиться для роботи з дуже тонкими тканинами. Наприклад, ви ризикуєте отримати плями на шовку, навколо місця, куди приклеїли стрази. Остаточно клей застигає приблизно через добу. Але прибирати надлишки цілком можна вже через 10 годин. Клей не токсичний, можна вільно працювати без рукавичок. Її перевага – у відсутності запаху.Алергіки можуть спокійно скористатися цим матеріалом.

Вибираємо і економно використовуємо клей при виготовленні біжутерії

Досить якісний продукт G-S HYPO CEMENT.

Він відноситься до професійних ювелірним матеріалів. Він підійде при роботі практично з будь-якими непористими матеріалами. Їм можна відмінно приклеїти кабошони і камені, намиста і метал, скло і гладке дерево.

Плюсом у використанні, є наявність прекрасного голчастого аплікатора. Це дає можливість дуже точного, воістину ювелірного напилення і добре економить дорогий расходник.

Клей точно фіксує вузлики, його люблять ті, хто займається бісероплетінням. Матеріал добре підійде при роботі зі стразами. Він не пошкоджує дзеркальне напилення на звороті страз.Можна бути впевненим, що сяйво страз залишиться первозданним.

Сохне клей дуже швидко. Остаточне застигання відбувається вже через 20 хвилин. Великий плюс і в тому, що після висихання, він стає кристально прозорим. При роботі з ним можна не побоюватися потрапляння на руки. Матеріал не склеює пальці і безпечний.

Вибираємо і економно використовуємо клей при виготовленні біжутерії

Якщо порівнювати обидва клею, то обидва матеріали мають свої особливості та переваги.E6000 обійдеться вам дешевше, при активному виготовленні біжутерії, незважаючи на дуже економічний витрата G-SHYPO CEMENT. Другий зразок виграє по простоті і зручності застосування, а також миттєвої швидкості застигання. E6000 дозволяє легше і швидше виправити помилки, у випадку невдачі. Обидва варіанти гідної якості, але якщо не стоїть питання економії засобів, то вибір все-таки на користь G-S HYPO CEMENT. При занятті ж, професійним виготовленням недорогих прикрас, розумно зупинити свій вибір на E6000.

Вибираємо і економно використовуємо клей при виготовленні біжутерії Вибираємо і економно використовуємо клей при виготовленні біжутерії



Категорія: Біжутерія | Додав: (23.10.2016)
Переглядів: 506 | Рейтинг: 0.0/0

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.