Вінтажні прикраси не втрачають своєї актуальності ось вже кілька десятків років. Позолочені і посріблені під старовину підвіски на браслетах і сережках можна бачити на багатьох сучасних модницах і жінок у віці. Дана біжутерія підходить абсолютно всім. Головне, навчитися її правильно поєднувати. Звичайно, обвішувати себе всім відразу не потрібно.Достатньо пару яскравих акцентів: невелика брошка або кольє і кільце в обрамленні філіграні.
Інтерес до вінтажним ювелірним виробам зростає з кожним днем, а пояснюється це тим, що вони нагадують про минуле, а минуле, як відомо, зберігає в собі таємниці і загадки.Безумовно, не у всіх є старовинні вироби в скринях, що дісталися у спадок від бабусь. Тому багато купують вироби, наприклад, на блошиних ринках або виготовляють їх самі, своїми руками.
Автор: Ксенія
Ювелірних справ майстер
Стати майстром з виготовлення унікальної біжутерії не складно. Трохи фантазії, кілька тренувань і якісна фурнітура – ось запорука успіху майстра-початківця. Знайти інструменти не складно, так як для цього існують спеціалізовані інтернет-магазини. А ось з дійсно якісною фурнітурою бувають проблеми. Щоб виріб довго носилося і не тьмяно з часом, купувати краще всього висококласну фурнітуру, наприклад, Tierra Cast або Quest Beads.
Переваг при самостійному виготовленні ювелірних виробів маса. Серед них:
- повний політ фантазії. Можна комбінувати, поєднувати різні техніки та матеріали, складати самі хитромудрі композиції;
- доступність. Всі матеріали коштують відносно недорого. Так, незвичайну посріблену сову-підвіску можна придбати всього за 35-40 руб, а позолочену бабку-філігрань – за 120 руб. Додати до набору намистин, волосінь і трохи фантазії і можна отримати досить недорогий, але оригінальний і унікальний браслет, аналогів якому більше не буде;
- заняття для душі. Виготовлення біжутерії може стати чудовим хобі, яке буде насичувати позитивними емоціями і давати натхнення. До речі, багато заповзятливі умільці перетворюють своє хобі на джерело заробітку і отримують гроші від продуктів своєї творчості. Звичайно, в даному випадку не варто забувати про якість. При виготовленні на замовлення потрібно особливо ретельно підбирати фурнітуру. В даному випадку перевагу краще віддати американської.
Незвичайні поєднання з якісної фурнітури
Ювелірні вироби ручної роботи відрізняються витонченістю, яскравістю. Як правило, для прикрас в стилі вінтаж використовується спеціальна фурнітура, імітує старовину. Для цього вона покривається спеціально «старими» золотом, сріблом, бронзою, щоб отримати бажаний ефект. Таку фурнітуру випускають американські компанії Quest Beads і Tierra Cast.
Так, Quest Beads випускає унікальні замки, основи для сережок і брошок, незвичайні підвіски, бейли (тримачі для кулонів). За допомогою такої фурнітури можна створити цікавий комплект: брошка, сережки і браслет в одному стилі, який доповнить будь-який образ. Tierra Cast пропонує унікальні намистини з роздільниками і шапочками для них, підвіски, коннектори, бейли.
Для сережок часто використовуються цікаві елементи під назвою сеттинги (незвичайні рамки, в які вставляються камеї, дорогоцінні камені або стрази) і різної форми рамки для намистин, які також випускає фирмаТіегга Cast. В вінтажних виробах часто використовується філігрань (позолочена фурнітура, яка обрамляє каміння або скло) на камені Сваровські або чеських намистини. Це можуть бути сережки, кулони, персні. Завдяки своїй дивовижній формою і кольором, вони створюють враження дійсно старовинного вироби.
|