Браслет хвилею
Щоб сплести таку прикрасу, потрібно взяти:
— бісер № 11
— бісер № 9
— бісер № 7
— капронова нитка або волосінь
— гудзичок
Покроковий майстер-клас:
Підбираємо бісер трьох кольорів і трьох розмірів. Зовсім не обов'язково брати бісер зазначених розмірів, ви можете підібрати три види наявний у вас в колекції бісерін, улюбленого кольору і приступати до роботи.
Техніка плетіння — це звичайна «мозаїка». Набираємо на волосінь 8 найдрібніших бісерін, розгортаємо нитка у зворотний бік, набираємо 1 біс, проходимо крізь сьому першого ряду, набираємо ще 1 біс., проходимо крізь п'яту-біс., ще одну набираємо, проходимо крізь третю біс. , набираємо 1 біс., проходимо крізь першу біс., розгортаємо нитка, набираємо 1 біс., і проходимо крізь найближчу біс. попереднього ряду і так далі (мал. а).
Додаємо в плетіння бісер більшого розміру, плетіння триває точно так само, кількість бісерін в ряду залишається незмінним, уважно стежте за порядком набору бісерін ( рис. b-p), щоб у вас вийшов чіткий малюнок.
Кільце як змійка
Для плетіння невеликого кільця в цій техніці, вам потрібно взяти бісер двох кольорів і розмірів. Принцип плетіння такий же, техніка «мозаїка». Починаємо плетіння з чотирьох бісерин.
Наберіть 3 дрібних, 1 велику бісерину, розгорніть нитка, наберіть 1 дрібну, пройдіть кінцем нитки крізь третю біс. першого ряду, наберіть 1 дрібну і пройдіть крізь першу бісерину. Оберніть нитку у зворотний бік і продовжуйте нанизувати бісер як на рис. а-g. Послідовність вказана зверху вниз.
Фрагмент прямого плетіння
А ось що у вас вийде, якщо нанизувати бісер чіткими рядами, без зсуву малюнка. Раджу вам починати саме з цього плетіння і коли натренируетесь, то приступати до косому.
|