Нашийник з бісеру
Схема плетіння прикраси:
Нашийник з квітами
Оксамитка чорна
Матеріал Бісер: чорний — 25 г; золотий — 25 г;
дрібний бісер для вишивання темно-зеленого, зеленого, світло-зеленого кольору — по 3 г; чорні грановані намистини №3-10шт.; зелені намистини №5-5шт.
Медальйон виконаний як імітація кабошона. На тканину, вставлену в п'яльці, нанесіть малюнок майбутньої вишивки. Вишийте його бісером колами від світло-зеленого бісеру до темно-зеленого. Виріжте вишивку, відступивши від бісерного контуру на п'ять міліметрів. Приметайте вишивку до нового шматка матеріалу. В процесі пришивання набийте медальйон залишками трикотажу для додання обсягу. Вишийте ще один світло-зелений ряд на кордоні залишку тканини від вишивки і нового шматка.
Підшийте до цього ряду картон. Вставте ще один шматок тканини і вишийте двосторонній ряд золотим бісером. Обріжте тканину і виконайте заделочный ряд з золотого бісеру. До медальйону подплетите підвіски (рис. 38).
Основа — пряма стрічка щільного плетіння (рис. 39). Наберіть 11 бісерін: бісеріни 1, 10 і 11 — золоті, інші — чорні. Пройдіть у бісерину 9, наберіть бісерину 12, пройдіть бісерину 7. Наберіть бісерину 13, пройдіть бісерину 5. Наберіть бісерину 14, пройдіть бісерину 3. Наберіть бісерину 15, 16 (золоту), поверніться у бісерину 15 по напрямку зверху вниз. Вплітайте в кожну комірку бисерине, поки не дійдете до бісеріни 11 (золотий).
Наберіть бісерину 21 (золоту) і вплітайте бісеріни у напрямку знизу вгору, поки не підніміться до бісеріни 16. Далі плетіть аналогічно до бажаної довжини. Сплетіть дві смужки і підшийте їх до виворітнім бусинам двостороннього ряду. Бісер для прямого ланцюжка щільного плетіння має бути добре відкалібрований і суворо одного розміру.
|