Середа, 08.01.2025, 04:08
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Іграшки
Валяння
В'язання
Макраме
Біжутерія
Рукоділля
Бісероплетіння
Квіти з тканини
В'язання спицями


Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Бісероплетіння

Намисто і браслет з різнокольорових намистин

Яскраві намиста

Намисто

Браслет «Помаранчеве настрій»

Автор роботи: Зеленова Ірина, Муром р.

Матеріали:
• Нитка воском або волосінь. 
• Бісер № 6 перламутровий рудого і помаранчевого кольорів; бісер № 6 матовий кремового кольору; намистини-кільця діаметром 6 мм рудого кольору. 
• Застібка для браслета з ланцюжком. 
• Поролон. Ножиці.

біло-помаранчевий браслет

Браслет складається з 4-х намистин-кульок, які обплетені бісером, і 4-х довгастих округлих намистин, так само обплетених бісером.

З поролону зробіть 4 круглі заготовки у формі кульок діаметром 1,5 см і 4 довгасті округлі заготовки довжиною 2 див.

Нам знадобиться обплести 1 кулька помаранчевим бісером, 1 рудим і 2 кульки будуть в смужку: з рудого і кремового бісеру; аналогічним чином обплітаються і довгасті заготовки.
Округлі довгасті заготовки обплітаються по техніці циліндричного мозаїчного плетіння. Плетіння можна починати і з парного, і з непарної кількості бісерин. Спочатку зробіть кільце з бажаної кількості бісеру (рис. 1).

браслет з біло-помаранчевих намистин

Це буде перший і другий ряди нашого циліндра. Третій ряд додається так само, як у звичайному мозаїчному плетінні — «одну бісеринку через одну». Бісеринки третього ряду на малюнку виділені кольором (рис 2).
Точно таким же чином додайте четвертий ряд (рис. 3). Далі одягніть плетіння на заготівлю і продовжуйте плести по колу, «одну через одну», поки не досягнете бажаної довжини циліндра.

Зверніть увагу на наступний нюанс. У розглянутому вище прикладі ми почали плетіння з парного кількості бісеру (в початковому кільці їх було 12). З парною кількістю бісеру перехід на наступний ряд відбувається з допомогою пропуску однієї бісеринки, як зображено на малюнках вище. Таким чином, ми точно знаємо, де закінчується один ряд і починається наступний. Якщо плетіння починається з кола з непарною кількістю бісеру, плетіння відбувається по нескінченній спіралі, і сказати, де закінчується один ряд і починається інший, неможливо.

Таким чином, коли ви будете плести на циліндрі візерунок в смужку, то краще починати з парного кількості бісеру. Візерунок в смужку плетіть, чергуючи 2 кремові і 2 руді бісерини.
Кульки обплітаються теж в техніці мозаїчного плетіння, але поступово збільшуючи кількість бісерін в кожному новому колу. Почніть плетіння кругової мозаїчної технікою з 5 бисеринами в першому ряду (рис. 4). Подплетайте ряди з розширенням кількості бісеринок згідно зі схемою (наступні ряди відзначені цифрами 2,3 і так далі). На цьому етапі вже можна вставити вашу намистину в отриману бісерну чашечку і обплітати далі вже по ній.

З 10-го ряду припиняйте розширювати ряди і працюйте в циліндричній мозаїчної техніки, подплетайте нові ряди згідно зі схемою.
З 20-го ряду починайте звуження рядів, подплетая нові ряди згідно схемі 5.
29-й ряд — останній. Заплутати нитку назад по ходу плетіння, і ваша намистина готова!

Збірка

Коли оплетете всі заготовки, прикріпіть до нитки одну частину застібки і нанизайте всі бісеріни і намистини в наступній послідовності: 2 намистини-колечка, 1 помаранчевий кулька, 2 намистини-колечка, 1 руда довгаста намистина, 2 намистини-колечка, 1 смугастий кулька, 2 намистини-колечка, 1 помаранчева довгаста намистина, 2 намистини-колечка, 1 смугастий кулька, 2 намистини-колечка, 1 смугаста довгаста намистина, 2 намистини-колечка, 1 рудий кулька, 2 намистини колечка, 1 смугаста довгаста намистина, 2 намистини-колечка, друга частина застібки. Як слід закріпіть вузол, і браслет готовий!



Категорія: Бісероплетіння | Додав: (27.11.2018)
Переглядів: 430 | Рейтинг: 0.0/0

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.