Доброго дня! Літо — час поїздки на моря. Ось і я скористалася цією прекрасною порою року і відправилася у відпустку. Повернувшись, дуже захотілося відобразити в новому прикрасі прекрасний морський пейзаж.
Для створення браслета нам знадобитися наступні матеріали:
Намистина природна безформна, варисцит;
Мушлі ;
Намистини під перли різного діаметра;
Шовк;
Чеський бісер блакитного кольору, вогник№10;
Чеський бісер блакитного кольору, прозорий№10;
Чеський бісер блакитного кольору №10;
Чеський бісер, вогник, золотий №10;
Чеський бісер молочного кольору №12;
Акрилові намистини 5мм золотистого кольору
Акрилові намистини бірюзового кольору 3мм;
Біконуси блакитного кольору 5мм;
Намистина абакус гранчаста, 2*3,5 мм, блакитна
Обниматели для намистин різної форми ( зірочки, квіточки);
Клейовий флізелін;
Натуральна шкіра білого кольору;
Металева основа;
Клей момент, універсальний;
Ножиці, нитка та інші допоміжні інструменти.
Приступимо. Обкреслюємо розміри нашого браслета на флізелін 20*6 див. відрізаємо шовк розміру 10*8 див. один край відрізка збираємо і фіксуємо. Пришиваємо наш шовк до основи. Можна приклеїти, вибирайте зручніший для себе варіант, я пришиваю, так надійніше. Потім під шовком приклеюємо намистину варисцита, це буде наш центральний елемент. Зліва від центрального елемента маємо черепашки і так само приклеюємо. Приступаємо до оплетению варисцита. Проходимо плетемо мозаїкою п'ять поруч бісером блакитного кольору, вогник. Потім один ряд голубим бісером і один – золотим.
Потім плетемо білим бісером, але бісер набираємо в такій послідовності 1,1,0,1,1,0... Завершальний ряд плетемо білим бісером. Тим самим ми стягуємо нашу оплітку намистина щільно «сидить» в ній. Переходимо до оплетению черепашок. Плетемо два ряди мозаїчним плетінням золотистим бісером №10, третій ряд бісером молочного кольору №12. Проводимо нитку в мозаїчному плетінні до виступу раковини і знову плетемо ряд золотистим бісером (тільки по виступу). Знову проводимо нитка в плетінні і завершуємо обплітати бісером молочного кольору №12, тим самим щільно закріплюємо черепашку в оплітці.За таким принципом обплітає інші черепашки.
Приступимо до обробки тканини. Нам необхідно сформувати плавні складки, які будуть схожі на морські хвилі, в цьому нам допоможе бісер світло-блакитного кольору. Підгинаємо тканину і пришиваємо бісер. Край тканини заповнюємо білим і молочним бісером в хаотичному порядку, тим самим створюємо ефект морської піни. Під тканиною пришиваємо обниматели для намистин у формі зірочок. Простір між центральним елементом і тканиною заповнюємо намистинами під перли, я використовувала намистини різних розмірів від більшого до меншого. Вгорі, де тканина ми збирали в пучок, необхідно додатково закріпити.Для цього беремо біконуси 2*3,5 мм блакитного кольору і пришиваємо.
Приступаємо до обробки черепашок. Проходимо навколо спочатку прозорим блакитним бісером, а потім один ряд голубим бісером. Після пришиваємо намистини золотистого кольору 5 мм, биконус і намистини бірюзового кольору 3мм. Дві черепашки обшиваємо правої сторони ,третю з лівої. З іншого боку пришиваємо обниматели. Між другою і третьою черепашкою залишилося простір, який необхідно заповнити бісером, намистинами і обнимателями.
З правого боку з краю браслета у нас залишилося не заповненої місце. Заповнюємо його лініями з бісеру, роблячи плавний перехід від темно-блакитного до більш світлого.
Вишивати ми закінчили. Обрізаємо зайве. До вивороті приклеюємо підкладку, нещільний картон або аркуш паперу. Потім приклеюємо шкіру, я використовую шкіру світло-бежевого кольору. Акуратно обрізаємо зайву шкіру та обшиваємо край бісером блакитного кольору. Тепер необхідно прикріпити застібку. Для надійності ми протягнемо сполучне колечко, за яке потім прикріпимо застібку, наскрізь браслета. Беремо шило, відступивши від краю 1 см, по центру робимо отвір з одного і з іншого боку. Вставляємо з'єднувальні кільця та затискаємо. Потім до них кріпимо застібку. Фурнітуру я використовую латунну, під золото.
Наш браслет готовий!!! Удачі Вам!!!
|