Середа, 08.01.2025, 22:53
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Іграшки
Валяння
В'язання
Макраме
Біжутерія
Рукоділля
Бісероплетіння
Квіти з тканини
В'язання спицями


Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Головна » Статті » Бісероплетіння

Малинка двох видів

Малина з кристалів

Ягідки

Малинка

Буде потрібно: 1,5 г великого або середнього малинового бісеру, 1,5 г дрібного зеленого бісеру, намистина 7~9 мм в діаметрі, нитки, голка, штифт. Колір намистини не має значення, так як вона сховається всередині бісерного чохли, згодиться навіть бусинка з пошкодженим покриттям. Замість малинового бісеру можна взяти рожевий, жовтий (така малина теж буває), фіолетовий (вийде ожина).

малина з бісеру

З початку з малинового бісеру виконайте поясок в техніці «мозаїка» такої довжини, щоб він щільно обхоплював бусинку по самому широкому місцем. Поясок повинен складатися з парного числа намистин, в цьому випадку його кінці співпадуть. Замкніть поясок: просуньте голку
через виступаючу бісеринку початку, а потім — через виступаючу бісеринку кінця (рис. а). Переконайтеся в тому, що поясок не перекрутился. Протягніть нитку через 5-7 бісеринок початку по ходу низання (рис. 1, б). Надіньте поясок на бусинку.

Наступні ряди нижите «цегляним стібком» (рис. 2, а, б). Закінчуючи ряд, просуньте голку через першу бісеринку цього ряду всередину і через другу бісеринку — назовні (рис. 2, в).
Щоб бісерний чохольчик щільно облягав намистину, зменшуйте кількість бісерін в ряду по мірі наближення до верхівки. Робіть це так.

схема малини з бісеру

Нанизайте чергову бісеринку, просуньте голку під найближчим і наступним стібками в попередньому рядку, а потім — через останню бісеринку у зворотному напрямку (точка А на рис. 2, г). Натягніть нитку. Кількість убавляемых бісерін в ряду залежить від розмірів бісеру і намистин.
Виконавши одну половинку ягідки, закріпіть нитку, але не відрізайте. Пропустіть її крізь бісеринки і виведіть на крайку чохли. Нижите другу половинку чохли так само, як першу. Під час низання слідкуйте за тим, щоб отвір намистини було видно: якщо воно сховається під чохлом, знайти буде нелегко.

При низанні другий верхівки не виконуйте останній ряд — на бусинки напроти отвору залишиться «лисина», в яку потім увійдуть чашолистки.
Чашолистки зробіть із зеленого бісеру. Нанизайте 6 бісеринок і зберіть їх в кільце (рис. 3, а). Закріпіть нитку, повторно пропустивши її через бісерне кільце. Наберіть 4 бісеринки і просуньте голку через другу від кінця бісеринку в зворотному напрямку (рис. 3, б). Нанизайте 2 бісеринки і протягніть нитку через найближчу бісеринку кільця і через останню з тільки що набраних бісерін в зворотному напрямку (рис. 3, в). Наберіть 3 бісеринки для другого чашолистка і нижите його так само, як перший (рис. 3, г).

Завершуючи останній (шостий) чашолисток, нанизайте 1 бісеринку і протягніть нитку через крайню бісеринку першого чашолистка, через бісеринку кільця і через бісеринку першого чашолистка (рис. 3, д). Закріпіть і відріжте нитку.

На нитку з допоміжною бісеринки наберіть 2-5 см зеленого бісеру. Закріпіть нитку на вушку штифта. Присуньте бісер штифта і протягніть нитку в зворотному напрямку через зелений бісер. Пропустіть голку через центральне кільце чашолистків, через отвір намистини-ягідки і через бісеринку на кінчику ягідки, а потім — у зворотному напрямку — через отвір в бусини, чашолистки, зелений бісер. Не натягуйте нитка занадто сильно, а то стеблинка буде стовбурчитися. Закріпіть нитку на штифті (рис. 4, а, б) і ще раз протягніть її через зелений бісер (весь або його частину). Кінчики нитки відріжте.



Категорія: Бісероплетіння | Додав: (30.11.2018)
Переглядів: 451 | Рейтинг: 0.0/0

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.