Здрастуйте дорогі!
Пропоную Вашій увазі урок по створенню яскравого комплекту прикрас . Для його створення ми використовуємо тільки 4 кольори бісеру. Отже, приступимо!
Нам знадобиться:
Бісер : золотий, блакитний райдужний , синій райдужний , зелений вогник 12размера, бісер кубик золотистого кольору;
Кабошон лабрадорит , 8 кабошонов мохового агата ,натуральний перли;
Металева основа для браслета, золотисті швензи ;
Бісерні голки , мононитка , флізелін , натуральна шкіра і клей "Момент".
Готуємо основу, на якій будемо вишивати. Відрізаємо відповідного розміру прямокутний шматок флізеліну і підкрашуемо його бірюзовою акриловою фарбою. Наносимо розмітку майбутнього браслета. Враховуючи ,що вишивка буде огинати зовнішню частину металевої основи то розмітку можна вільно збільшити на 1см в довжину. Відзначаємо середину вздовж і впоперек. По центру приклеюємо рівне кабошон . Після висихання клею беремося до обшивки. По черзі рядами вишиваємо золотим бісером ,потім синім , бірюзовим і двома фінішними рядами зеленим вогником.
По обидві сторони по центру в рівному віддаленні один від одного приклеюємо кабошони мохового агата. Тепер кожен кабошон обшиваємо одним рядом бірюзовим бісером і двома зеленим вогником. Потім кожен обшитий моховий агат обшиваємо навколо поряд з постійно повторюється у черговості золотих , синіх і бірюзових бісерин. По центру між ними пришиваємо з однієї квадратної золотистої бісеринці. Далі крайні елементи обшиваємо навколо золотим. Кабошон що по середині ,обшивають навколо зеленим вогником, потім чергуючи бісеріни золотим і бірюзовим, потім золотим.
В утворилися куточках зверху , знизу пришиваємо перлини та обшиваємо їх золотим бісером. Декоруємо далі вишиваючи між обшитими перлинами рядами зеленим вогником і постійно повторюється у черговості золотих , синіх і бірюзових бісерин.
Тепер заповнюємо порожнечі між обшитим лабрадором і вже вишитим візерунком. В утворилися куточках пришиваємо перли і прикрашаємо його чергуються рядами бісерин.
Крайні елементи ,майбутнього браслета, обшивають чергуючи бісеріни золотим і бірюзовим, потім золотим бісером. Далі прикрашаємо перлинами і прикрашаємо його чергуються рядами бісерин. Після вирізаємо наш майбутній браслет , відступаючи від краю вишивки 1-2мм. Розгинаємо на половину металеву основу , наносимо на зовнішню сторону клей. Акуратно прикладаємо вишивку і ,як у моєму випадку, фіксуємо звичайними білизняними прищіпками до повного висихання.Після наносимо клей на внутрішню сторону основи , виступаючі краї виворітного боку вишивки і прикладаємо замшевої стороною шкіру потрібного розміру і знову чекаємо висихання. Далі акуратно вирізаємо браслет, залишаючи по краях 1мм шкіри, і приступаємо до обшивки краю браслета поруч чергуються бісерин. Намагаюся завжди обшивати браслети"Російським" способом (дірочками один до одного), щоб знизити ймовірність ушкодження обшивальної нитки.
Тепер використовуючи мотив з центрального елемента на нашому браслеті – створюємо сережки.
Вишиваємо як на фото. Далі вирізаємо наші майбутні сережки , відступаючи від краю вишивки 1-2мм. Потім приклеюємо до вивороті викрійку з щільного паперу , яка повинна бути на 2-3мм менше контуру вишивки. Потім знову мажемо клеєм виворіт і клеїмо до замшевої стороні шкіри. Акуратно вирізаємо , залишаючи по краях 1мм шкіри. Коли клей підсох ми приступаємо до обшивки країв .На початку обплітає по центру з краю золотим бісером "Американським" способом , тобто дірочками назовні дві бісеріни для майбутнього кріплення швензи.Далі обплітає край з постійно повторюється у черговості золотих , синіх і бірюзових бісерин. Знизу по центру вишиваємо так щоб три золоті бісеріни дивилися дірочками назовні. Завершуємо оплітку краю і робимо петельку з зеленого вогника для швензи. Проходимо голкою з ниткою через крайні бісеріни і знизу робимо підвіски з перлами.
Ось і готовий не складний і яскравий комплект! Бажаю всім натхнення і багато сил для звершення !
|