Середа, 08.01.2025, 22:38
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Іграшки
Валяння
В'язання
Макраме
Біжутерія
Рукоділля
Бісероплетіння
Квіти з тканини
В'язання спицями


Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Бісероплетіння

Діагональний цегельний стібок

Уроки бісероплетіння

плетемо браслети з рубки

Вивчивши основні прийоми плетіння діагональним цегельним стібком, можна створювати різноманітні варіанти. Найпростіший діагональний цегельний стібок виглядає, як звичайний цегляний, але краях в кожному ряду виконуються зменшення або збільшення, тому створюється ступінчастий ефект, як показано внизу. Для такого плетіння можна підібрати циліндричний, шестигранний і трикутний бісер, а також дрібний бісер-зерно всіх розмірів.

Прийоми

Щоб зробити додаток до початку ряду, нанизайте дві бісеріни і підхопите першу петлю.
Щоб зробити додаток в кінці ряду, доплетите дві бісеріни по одній до останньої петлі.
Щоб зробити зменшення на початку ряду, нанизайте дві бісеріни і підхопите другу петлю. При збавлянні завжди закріплюйте стібок.
Браслет, сплетений діагональним цегельним стібком

схема браслета кирпиным стібком

Всуньте в голку 130 см нитки в одне додавання. Ряд 1 (базовий): сплетіть цегельним стібком базовий ряд шириною в 6 бісерін. Залиште хвіст нитки довжиною 10 см, щоб пізніше вплести його між бісером.
Ряд 2: нанизайте дві бісеріни, підхопить першу петлю і проведіть нитку назад
вгору через останню бісерину. Зробіть ще чотири цегельних стібка, по одному на кожній петлі. В ряду повинна розташовуватися шість бісерин.

Ряд 3: нанизайте дві бісеріни, підхопить другу петлю і проведіть нитку назад вгору через останню бісерину. Закріпіть стібок. Сплетіть ще цегляні стібки ряду, по одному на кожній петлі. Зробіть на додаток останньої петлі.
Повторюйте ряди 2 і 3 стільки разів, скільки знадобиться, щоб вийшов браслет або намисто-стійка. Застібка — ґудзик, пришита на одному кінці браслета і петля з бісеру — на іншому.

Браслет з ромбів

Браслет з рожевих і чорних ромбів, показаний тут, пліток з шестигранного бісеру №6. Ширина ромбів — сім бісерін, висота — шість рядів.
Всуньте 90 см нитки в голку.
Ряд 1 (базовий): сплетіть базовий ряд з 7 бісерін цегельним стібком. Залиште хвіст нитки довжиною 10 см, щоб пізніше вплести його.

Ряд 2: нанизайте дві бісеріни, підхопить другу петлю і проведіть нитку назад через останню бісерину. Закріпіть стібок. Виконайте один цегельний стібок на кожній петлі ряду. Зробіть на додаток останньої петлі.
Ряд 3: нанизайте дві бісеріни. Підхопите першу петлю і проведіть нитку назад через останню бісерину. Виконайте ще п'ять цегляних стібків в ряд.
Повторіть ряди 2 і 3. потім знову ряд 2. Залиште хвости нитки, щоб пізніше вплести їх у бісер і з'єднати ромби.

Сплетіть достатню кількість ромбів двох або більше кольорів, щоб вийшов браслет, довжина якого дорівнює обхвату вашого зап'ястя. Врахуйте, що ромби будуть з'єднаються внапуск приблизно 0,6 див.
З'єднання ромбів

Уявіть, що ромби — це клапті тканини. Щоб зшити їх, розмістіть один поверх іншого і міцно притисніть. Нитка, закріплену в одному ромбі, з допомогою голки проведіть вниз між бисеринами, найближчими до місця її виходу. Проведіть нитку через одну-дві бісеріни в нижньому ромбі, потім вгору між бисеринами верхнього ромба.
Проведіть нитку через одну-дві бісеріни, потім вниз до нижнього ромба. Продовжуйте зшивати елементи браслета таким же способом.

Застібка

Одна з моїх улюблених застібок для бісерних прикрас — проста матерчатий петля. Ромби повинні сходитися, утворюючи кільце, місця для звичайної застібки не залишайте. Підшийте петлю з виворітного боку так само, як зшивали разом ромби.
Намисто з ромбів Щоб сплести це намисто, підберіть трикутний бісер №10, а між ромбами розташуйте намистини діаметром 6 мм. Всуньте в голку нитку довжиною близько 180 см і складіть її вдвічі.

Почніть з закріплення однієї половини застібки па нитці. Можна використовувати застібку-карабін, таку, як показано на знімку. Після застібки наберіть на нитку одну намистину.
Ряд 1: сплетіть цегельним стібком базовий ряд шириною в 5 бісерін. Прослідкуйте, щоб перша бісерина ряду щільно прилягала до бусини діаметром 6 мм. Проведіть нитку вниз через другу додану бісерину. Про-должайте роботу, як зазвичай, поки не сплетете базовий ряд з 5 бісерін.
Ряд 2: нанизайте дві бісеріни, підхопить першу петлю і проведіть нитку назад вгору через останню бісерину. Сплетіть ще три цегляних стібка в ряду.

Ряд 3: нанизайте дві бісеріни, підхопить другу петлю і проведіть нитку назад вгору через останню бісерину. Закріпіть стібок. Сплетіть ще два цегляних стібка, зробіть додаток в одну бісерину па останньої петлі.
Ряд 4: спробуйте низку 2.

Ряд 5: повторіть низку 3.
Закінчивши плести ромб, наберіть на нитку намистину діаметром 6 мм і повторіть ряди 1-5. Продовжуйте плести в такому ж дусі, однієї і тієї ж ниткою, додаючи нову тільки в разі необхідності. Сплітаючи намисто бажаної довжини, закінчите його намистиною, додайте другу половину застібки, зав'яжіть нитку вузлом і вплетіть в бісер хвостики нитки.

Браслет «Зигзаг»

Змінивши порядок додатків і убавленій в основному діагональному цегляному стежці. можна плести прикраси різної форми. Тут ми бачимо варіацію цього плетіння, схожу на зигзаг або хвилясту тасьму. Для цього візерунка ми плетемо ряди зліва направо і справа наліво, стрілки після номера ряду вказують напрямок, у якому слід рухатися при роботі.

Ряд 1 > : сплетіть базовий ряд шириною в 5 бісерін.
Ряд 2 < : нанизайте дві бісеріни, підхопить другу петлю, проведіть нитку назад вгору через останню бісерину. Закріпіть стібок. Сплетіть ще два цегляних стібка, зробіть на останній петлі поповнення. Ряд 3 > : нанизайте дві бісеріни, підхопить першу петлю, проведіть нитку назад вгору через останню бісерину. Сплетіть три цегляних стібка.
Ряд 4 < : повторіть ряд 2. Ряд 5 > : повторіть низку 3.
Ряд 6 < : нанизайте дві бісеріни, підхопить першу петлю, проведіть нитку назад вгору через останню бісерину. Сплетіть три цегляних стібка. Ряд 7 > : нанизайте дві бісеріни, підхопить другу петлю, проведіть нитку назад вгору через останню бісерину. Закріпіть стібок. Сплетіть два цегляних стібка.

На останній петлі додайте одну бісерину. Ряд 8 < : повторіть ряд 6. Ряд 9 > : повторіть ряд 7.
Повторюйте ряди 2 і 9, щоб браслет мав бажану довжину. Застібка така ж, як для браслета з ромбів. Щоб урізноманітнити малюнок, остання і перша бісеріни кожного ряду можуть бути іншого кольору.
Ряд 3 > : нанизайте дві бісеріни, підхопить першу петлю, проведіть нитку назад вгору через останню бісерину. Сплетіть три цегляних стібка.



Категорія: Бісероплетіння | Додав: (27.11.2018)
Переглядів: 487 | Рейтинг: 0.0/0

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.