Чоловічки-брелки
Два види плетіння сонечок
Божа корівка
Для виготовлення даного виробу нам знадобиться:
волосінь 50-70 см,
бісер, бажано великий: червоний і чорний,
2 намистини будь-якого іншого кольору для очей.
Будемо Плести, нанизуючи намистини на один кінчик волосіні і продевая другий назустріч першому. Таким чином, в роботі беруть участь 2 кінця волосіні. Почнемо з голови нашої божої корівки. Для початку нанизуємо на волосінь 7 бісерін чорного кольору та один з кінців ліски пропускаємо назустріч іншому через 4 крайні намистинки. Далі нанизуємо 4 чорні бісеріни на один кінець волосіні і другий протягуємо через всі 4 назустріч першому. Подібним чином продовжуємо плетіння за схемою.
Ми дійшли до очей. Для цього нам буде потрібно насадити на волосінь такі намистини в такому порядку: 1 чорна, 1 жовта (біла, зелена, блакитна... тут вже на ваш розсуд), 2 чорних, 1 жовта (також очей, вибираєте колір самі), 1 чорна. І другий кінець волосіні через всі 6 бісерін. Далі за схемою закінчуємо голову, продовжуючи нанизувати на один кінець волосіні і пропускати другий через всі намистини відразу: 6 чорних, 5 чорних, 5 чорних.
Переходимо до тулуба. Не забуваємо про те, що у нашої божої корівки має бути ще й 6 лапок. Тулуб плетемо, не відриваючись від голови. Тобто ми продовжуємо наше плетіння, як полотно. Нанизуємо намистини в такому порядку: 3 червоних, 1 чорна, 3 червоних. Волосінь як завжди назустріч. Після цього на кожному з кінців ліски сплетемо лапки. Для цього на один з кінців ліски наберемо 2 намистини чорного кольору і волосінь пропустимо тому в першу набрану намистину, пропустивши другу. Таким же чином сплетемо другу лапку. Всі наступні лапки будемо плести за такою ж схемою.
Продовжуємо тулуб рядами:
7 чорних,
1 червона, 1 чорна, 1 червона, 1 чорна, 3 червоних,
7 чорних,
4 червоних, 1 чорна, 2 червоних, 1 чорна, 1 червона,
8 чорних,
1 червона, 1 чорна, 2 червоних, 1 чорна, 4 червоних.
Тут зробимо 2 лапки. В основному чорний бісер йде на низ виробу, а верх повинен вийти червоним в чорний горошок. Як і звичайна розфарбування божої корівки. Продовжуємо тулуб, підходячи до логічного завершення нашої роботи. Наступні ряди будуть:
8 чорних,
3 червоних, 1 чорна, 1 червона, 1 чорна, 1 червона,
7 чорних,
1 червона, 1 чорна, 1 червона, 1 чорна, 3 червоних,
6 чорних,
2 червоні, 1 чорна, 2 червоні.
Далі сплетемо останні 2 лапки, як описано вище та на схемі. І останні дії:
4 чорних,
1 червона, 1 чорна, 1 червона.
Зав'язуємо волосінь на вузлик. Кінці бажано підпаяти сірником або запальничкою. Але перед цим протягніть їх у кілька найближчих бісерин. Таким чином, ми закріпимо наш виріб, що послужить надійністю і довгим терміном його використання. Така божа корівка стане вашим улюбленим брелоком, який ви зможете повісити на ключі, сумку або флеш-карту.
Вона буде радувати не тільки вас, а й оточуючих. Викликати непідробний інтерес і захоплення. Зможе послужити чудовим подарунком або сувеніром на довгу пам'ять, який залишить про вас тільки хороші спогади. А, якщо ви при виготовлення такої боже корівки будете думати тільки про хороше, вдихнете в неї частинку своєї душі, то вона обов'язково стане вашим сильним талісманом і буде оберігати вас від зла і приносити удачу.
|