Доброго часу доби дорогі мої!
Хочу поділитися з Вами уроком по виготовленню незвичайного браслета в східному стилі з великим ріволі і в золотистих тонах.
Матеріали були надані магазином
Нам знадобиться:
Бісер: золотий металізований , райдужні прозорі фіолетовий і світло-фіолетовий , райдужний стеклярус 7мм ;
Райдужні стрази в цапах 6мм , темно-фіолетові намистини биконус;
Фіолетовий великий овальний ріволі 2-3см;
Бісерні голки , мононитка , флізелін , натуральна шкіра і клей Момент;
Золота біжутерного фурнітура.
Готуємо основу вирізаючи з флізеліну підходящий по довжині і ширині шматок . Відзначаємо середину вздовж і впоперек. Приступаємо до оплетанию ріволі і на початку набираємо на нитку 56 золотих бісеринок . Робимо петельку і проходимо другий ряд тим же кольором бісеру. Третій ряд проходимо світло-фіолетовим райдужним. Четвертий ряд плетемо через одну бісерину набираючи на нитку по три бісеринці : золота — фіолетова — золота. Ще раз проходимо по контуру голкою з мононитью і затягуємо. Потім виводимо голку до першого набраному ряду і плетемо ще один ряд золотим бісером із зворотного боку.
Пришиваємо, обплетений , ріволі рівно по центру до основи. Далі з краю по центру пришиваємо райдужну стразу в цапах і вишиваємо три ряди фіолетовим , світло-фіолетовим і золотим бісером. В куточках пришиваємо по биконусу і так само обшиваємо навколо золотим.
Пришиваємо райдужний стеклярус рівно по центру уздовж . Стеклярус – це ламаний бісер і має гострі , рвуть мононитка , краю. З цього щоб не ризикувати потрібно кожну довгу бісерину пришити як мінімум три рази . Навколо стеклярусу вишиваємо золотим і приступаємо до оформлення порожніх місць навколо ріволі. Пришиваємо райдужну стразу і вишиваємо навколо золотим бісером. По обидві її сторони пришиваємо по стеклярусу і вишиваємо по ряду фіолетовим бісером.
Далі продовжуємо прикрашати край пришиваючи фіолетові біконуси , вишиваючи навколо кожної золотим бісером. Після вирізаємо наш майбутній браслет , відступаючи від краю вишивки 1-2мм. Із щільного паперу вирізаємо викрійку ,яка повинна бути 2-3мм менше контуру основи браслета. Потім знову мажемо клеєм виворіт і клеїмо до замшевої стороні шкіри .
Тепер , поки клей не встиг підсохнути, ми огинаємо внутрішньою стороною браслета будь рівний стаканчик і фіксуємо його звичайними білизняними прищіпками . Ми робимо це для того, щоб браслет в кінцевому результаті мав вигнуту форму. Далі акуратно вирізаємо браслет, залишаючи по краях 1мм шкіри, і приступаємо до обшивки краю браслета райдужним прозорим світло-фіолетовим бісером. Оформляємо край фіолетовим райдужним і золотим бісером , не забуваючи про петельки для фурнітури по краях. Тепер залишається тільки прикріпити до петельок замочок , перстень і браслет готовий!
Бажаю всім любові, удачі і успіхів у Вашій творчості!
|