П`ятниця, 24.01.2025, 16:03
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Іграшки
Валяння
В'язання
Макраме
Біжутерія
Рукоділля
Бісероплетіння
Квіти з тканини
В'язання спицями


Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Бісероплетіння

Браслет з бісеру «Зеленоочка»

Всім любителям яскравих і помітних прикрас розповім про те, як своїми руками створити саме такий виріб. Це оригінальний браслет, виконаний в техніці вишивки бісером. Виготовити його, при бажанні, може навіть новачок. Основний елемент тут – кабошон натурального малахіту в металевій рамці. Вишивати будемо на флізелін, а форму браслету додамо за допомогою металевої пластини. Домінуючі кольори – зелений і коричневий. Що ж, приступимо до виготовлення.

саморобний браслет

Бісер і багато інші матеріали ви зможете знайти в магазині

Для початку, як завжди, підберемо необхідні матеріали.

1. Кабошон натурального малахіту (розмір 3.3/2.6 см).
2. Металева рамка для каменів (розмір 3.5/2.8 см).
3. Скляні намистини зеленого кольору (2 шт).
4. Овальні пластикові намистини чорного кольору (2 шт).
5. Дрібні намистини чорного кольору у формі ромба (4 шт.).
6. Матовий бісер зеленого кольору в тон малахіту.
7. Дрібний бісер (темно-коричневий, темно-зелений, синій, жовтий).
8. Бісер-рубка коричневого кольору.
9. Стеклярус коричневого та зеленого кольору з металевим відливом.
10. Великий бісер (бежевий, темно-зелений, світло-зелений, червоний, жовтий, коричневий, чорний).
11. Флізелін (розмір 4/18 см).
12. Натуральна шкіра коричневого кольору.
13. Металева пластина (3/16 см).
14. Моментальний клей.
15. Ножиці.
16. Голка.
17. Нитка.
18. Лінійка.
19. Олівець.

Перед тим, як приступити до вишивки, нам потрібно підготувати тканину-основу. Беремо шматок щільного флізеліну і вирізаємо з нього клапоть шириною 4 см, довжиною 18 див. На ньому ми і будемо вишивати. Робимо відмітку рівно по центру нашої основи, для цього скористаємося олівцем і лінійкою.

Тепер візьмемо кабошон малахіту і наклеїв його на металеву рамку, а саму рамку приклеюємо в центр нашої заготовки. Для додаткової фіксації пришьем дві зелених бісеріни вгорі і внизу металевої рамки.

вишивка бісером

Після того, як наш кабошон надійно приклеївся, приступимо до його обшивці. Беремо дрібний бісер темно-коричневого кольору і обшиваємо навколо металевої рамки. Дві овальні пластикові намистини чорного кольору пришиваємо з боків каменя, там, де у нас буде низ виробу. До половини намистини обшиваємо бісером зеленого кольору в тон каменю, а далі пришиваємо 4 великі бісеріни темно-зеленого кольору. І на завершення дві дрібних темно-зелених. Між рамкою і намистинами заповнюємо прогалини коричневою рубкою.

вишивка браслета

Вгору від вже обшитих бісерін, пришьем ряд стеклярусу, чергуючи коричневий і зелений колір. На завершення цього ряду використаємо великі бісеріни коричневого кольору, на які зверху пришиваємо дрібний бісер. Формуючи наступний ряд, пришиваємо бісерину бежевого кольору, а зверху неї використовуємо синю. Потім весь ряд виконаємо коричневим великим бісером з дрібним темно-коричневим нагорі. На рівні третьої-четвертої бісеріни пришиваємо зелену скляну намистину.

Вгору від неї формуємо півкола з бісеру: жовтий, дрібний темно-зелений, потім бежевий і дрібний темно-коричневий. Вгору від чорної овальної намистини теж робимо кілька дугоподібних рядів з бісеру, чергуючи бежевий, темно-коричневий, жовтий, коричневий і рудий кольори. За тим же принципом робимо і ще один ряд. Таким чином, у нас вийшло три ряди, що йдуть по діагоналі вгору.

виготовлення браслета

Пришьем дрібні ромбоподібні намистини чорного кольору (по дві з кожної сторони). Між ними коричневий стеклярус і дрібний темно-зелений бісер. А далі зовсім просто. По краях флізеліну дугою пришиваємо великий зелений бісер, вставивши в цей ряд дві червоні бісеріни. Наступний ряд у нас буде виконаний чорним бісером, потім знову зеленим, далі коричневим, рудим і, насамкінець, жовтим.

готовий браслет

Перевертаємо вишивку виворотом вгору. Змащуємо флізелін клеєм і прикладаємо металеву пластину. Її теж змастимо клеєм і закриємо клаптем шкіри. Притискаємо і чекаємо, коли все висохне.

браслет зелений

Обрізаємо зайві краю шкіри. Тепер обошьем браслет великим зеленим бісером, щоб він мав естетичний, завершений вигляд. На закінчення зігнемо пластину, що перебуває всередині прикраси, надавши їй круглу форму. Ось і все – саме час приміряти нашу «Зеленоглазку».



Категорія: Бісероплетіння | Додав: (28.11.2018)
Переглядів: 482 | Рейтинг: 0.0/0

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.