Неділя, 19.05.2024, 23:20
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Іграшки
Валяння
В'язання
Макраме
Біжутерія
Рукоділля
Бісероплетіння
Квіти з тканини
В'язання спицями


Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Квіти з тканини

Жоржина хризантемовидная


Складу бутоньєрки той же, що й у попередньому випадку. Хризантемовидная жоржина виглядає більш легкого, ніж куляста. Для пелюсток використовують крепдешин, пофарбований у світло-старо-рожевий колір. Жоржину збирають з окремих пелюсток I (рис. 54, а) і пелюсткових кругів II, III і IV (напівкола III і IV поєднані, при перекладі малюнка на картон їх слід роз'єднати, доповнивши кожен до повного кола). Для однієї квітки необхідно окремих пелюсток I - 12 шт.; пелюсткових кругів II, III і IV - по 3 шт.

Основний світло-старо-рожевий колір підсилюють до зовнішнього краю пелюсток. Пелюсткові круги підфарбовують (до вирізання пелюсток) на склі м'яким пензликом з обох сторін (мокра підфарбування). Пелюстки I не підфарбовують.
Всі пелюстки гофрують малим гачком на напівжорстким подушці. На одному з пелюсток кола IV показана послідовність гофрування. Спочатку уздовж однієї із сторін пелюстки роблять глибоку вигнуту канавку (1). Натискати на гачок слід сильно, трохи нахиливши його вправо (якщо канавка виконується з лівої сторони пелюстки). Потім, коли на всіх пелюстках виконані канавки з одного боку, коло перевертають на лицьову сторону і роблять глибокі канавки, розташовуючи їх поряд з уже виконаними (2).При цьому гачок, рухаючись уздовж пелюстки, повинен ковзати одночасно до протилежного краю. Після гофрування пелюстка повинен бути зігнутий так, як це показано на перетині А-А. Центр пелюсткових кругів обробляють бульки діаметром від 12 до 21 мм в залежності від розміру круга (3). Чотири пелюстки I потрібно загофрировать вздовж гачком так, щоб вони прийняли форму човників. Інші пелюстки I (8 шт.) гофрують, як всі типові пелюстки кіл, але канавки на них роблять більш дрібними.

Чашолистки такі ж, як у кулястої жоржини (див. рис. 52, г). 
Листя і трилисник виготовляють, як для кулястої жоржини (див. рис. 52, д), але листя вирізують з тканини більш світлого тону (приглушено-зеленого). Кінчики листя підфарбовують мокрим способом розведеною червоною тушшю, посилюючи тон до кінчиків листя. 
Серцевиною жоржини виконують конусоподібної з вати на клеї. Діаметр 12 мм, а висота-28 мм (рис.54, б).
Збирання починають з приклейки на серцевиною чотирьох пелюсток I, що мають форму човників (гострими кінцями догори). Ці пелюстки повинні щільно прилягати до сердцевинке, повністю закриваючи її. Інші пелюстки I приклеюють до нижньої частини серцевинки, рівномірно розподіляючи навколо неї. Верхні кінці пелюсток при цьому повинні трохи відхилятися від верху серцевинки в сторони. Для подальшої збірки один з кіл II розрізають між пелюстками на дві рівні половинки, кожну з яких наклеюють на серцевиною, обертаючи її в нижній частині.Інші два пелюсткових кола II приклеюють цілком, нанизуючи їх на цветоножку. Таким же чином приклеюють кола III і IV. Слід стежити за тим, щоб всі наступні пелюстки при наклеюванні були в проміжках між попередніми. В кінці збірки приклеюють кола чашолистків (див. рис. 52, м): два великих і один маленький.
Збирають бутоньєрку звичайним способом.

Категорія: Квіти з тканини | Додав: (23.04.2016)
Переглядів: 737 | Рейтинг: 0.0/0

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.