Неділя, 19.05.2024, 22:01
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Іграшки
Валяння
В'язання
Макраме
Біжутерія
Рукоділля
Бісероплетіння
Квіти з тканини
В'язання спицями


Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Квіти з тканини

Роза чайногібридна закрита


Ця троянда з групи великих паркових троянд, які мають різноманітну красиву забарвлення. Це махрові, кулясті з середнім квітки діаметром 10 - 12 см троянди. Листя великі, можуть мати червонувато-коричневі відтінки, поверхня їх шкіряста, блискуча.
Напівсферична махрова троянда, представлена тут, виконана в блідих чайно-рожевих тонах. Діаметр її в готовому вигляді 9 див. Середні пелюстки забарвлені більш інтенсивно, ніж крайні. Букетик складається з троянди і трилисника.
Пелюстки (рис. 45, а) троянди вирізають з туали або крепдешину білого кольору. Кількість пелюстків I, II і III - по 5 шт., IV - 3 шт. Число пелюсток III можна збільшити і до 10 шт., внаслідок чого троянда буде більш пишною, близьку до кулястої. Для підфарбовування пелюсток слід приготувати чотири баночки з розчинами барвників: рожевого, світло-рожевого, світло-чайного і світло-жовтого кольорів. Чайний колір виходить при змішуванні рожевого і жовтого барвників в рівних пропорціях.Нижню частину пелюсток (вони повинні бути вологими) до зазначених на малюнку кордонів занурюють у світло-жовтий розчин. Після осушення ватним тампоном іншу частину поля пелюсток занурюють у світло-чайний розчин. Верхні краї пелюсток II, III і IV підфарбовують з двох сторін пензликом світло-рожевим розчином, а край пелюсток I, крім того, додатково підфарбовують рожевим розчином. Пелюстки обробляють по черзі.

Рис. 45. Роза чайногібридна закрита:
а - пелюстки; б - гофрування пелюсток; в - квітка в розрізі

При гофрировке (рис. 45, б ) на пелюстці I з лицьової сторони виконують довгасте заглиблення булькой, роблячи нею руху вздовж пелюстки (1). Потім відгинають краю пелюстки (2) великим гачком (лівий край з вивороту, а правий - з лицьового боку, тобто всередину). Пелюсток II і III після обробки булькой відгинають обидва краї (з вивороту). Пелюстки IV формують таким чином, щоб після зборки вони виглядали відігнутими донизу. На цих пелюстках спочатку з лицьової сторони булькой роблять неглибоку ямку (1).Потім відгинають краю пелюстки з вивороту великим гачком (2) і цим же гачком виконують з вивороту центральну канавку, відтягуючи при цьому пальцями лівої руки нижній край пелюстки від себе. Після останньої операції пелюстка повинен злегка вигнутися лицьовою стороною.
Серцевиною для троянди виконують з вати на клеї у вигляді кульки діаметром 16 мм. Після висушування на нього зверху наклеюють напівсферичний ковпачок з рожевої тканини. Для ковпачка вирізають кружечок діаметром 25 мм з накрохмаленої тканини і булькой роблять у ньому глибоку ямку діаметром 16 мм. Можна зробити серцевиною з вати у вигляді конуса, висота якого 26 мм, а діаметр 16 мм. На конус приклеюють такий же ковпачок, як у троянди бутонной (див. рис. 46), тільки рожевого кольору.
Листя (див. рис. 47,в,г) і чашолистки (див. рис. 43) вирізують з атласної тканини за викрійками відповідних елементів для французької троянди. Трилисник роблять так само, як для полиантовой троянди. Дріт стебел трилисника і квітки обвивають папером зеленувато-коричневого кольору.
Збирання починають з того, що до сердцевинке-кульці приклеюють п'ять внутрішніх пелюсток I (рис.45, в). Для цього низ кожної пелюстки і загнутий всередину його правий край на 1/3 висоти змащують клеєм і притискають до кульки в нижнебоковой його частини. Пелюстки рівномірно розподіляють навколо серединки. При приклеюванні п'ятого пелюстки його частково підсовують під вже приклеєний перший. Верхня частина пелюсток I повинна розташовуватися на одному рівні і конусно сходитися вгорі, тобтоприклеєні пелюстки повинні утворювати як би конусну турбинку, в якій праві краї пелюсток зачіпаються одна за одною, а ліві краї утворюють лопаті. Операція по приклейки пелюсток I вимагає уваги і акуратності. За ними слід ярус з пелюсток II, потім - III і, нарешті, IV (3 шт.). Кожен ярус приклеюють зі зміщенням на підлогу пелюстки в бік. Змащують клеєм тільки нижню частину пелюсток, трохи вище надсечек. Пелюстки повинні сидіти вільно, із зазорами.На закінчення приклеюють чашолистки, а під ними оформляють чашечку з червонувато-коричневою вати.
Збірка букетика складається з скріплення троянди і трилисника звичайним способом. Цветоножку під трояндою плавно відгинають у бік пелюсток IV, приклеєних з одного боку троянди.

Категорія: Квіти з тканини | Додав: (23.04.2016)
Переглядів: 615 | Рейтинг: 0.0/0

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.