Понеділок, 20.05.2024, 02:46
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Іграшки
Валяння
В'язання
Макраме
Біжутерія
Рукоділля
Бісероплетіння
Квіти з тканини
В'язання спицями


Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Бісероплетіння

Виготовлення прикрас для початківців

Добрий день!

Сьогодні я вирішила зробити невеликий огляд для тих, хто хоче почати плести, плести і просто виготовляти прикраси своїми руками і не знає як і з чого почати. Ми розглянемо з вами основні матеріали та інструменти, без яких просто не можливо або неймовірно складно починати роботу. Це вам допоможе скоординувати свої дії з придбання всього необхідного і не забути щось дуже важливе!

Список необхідного (кожен інструмент і матеріал з зручною посиланням на цей товар у нашому магазині)

1. Інструменти

В обов'язковий список інструментів, без яких ви не зможете творити входять:

— Круглогубці
— Тонкогубци вигнуті
— Плоскогубці без насічок
— Кусачки
— Гачок 
— Бісерні голки

Для того, щоб одягнути намистину на шпильку, вам потрібно буде відкусити кусачками зайвий шматочок, відігнути пін плоскогубцями і закрутити кінець в петельку круглогубцями.

Щоб одягнути колечка на петельку, зручно взяти колечко плоскогубцями а другою рукою взяти тонкогубци вигнуті і розігнути його. Потім одягнути намистину і знову закрити колечко тими ж інструментами.

Як ви вже бачите, даний набір з чотирьох інструментів вже вкрай важливий для таких найпростіших елементів.

Гачок для в'язання зручніше брати тоненький 1 мм, можна 1,25 мм і 1,5 мм, все залежить від товщини нитки. Дані браслети були пов'язані на джинсовій нитки, бісер №10, гачок 1 мм. Ви можете підбирати зручні матеріали по ходу роботи. Бісерні голки зазвичай це №12, №11, чим менше число, тим товщі голка.

иснтрументы для роботи

2. Фурнітура

Ось список фурнітури, без якого ви не зможете почати роботу:

— З'єднувальні кільця
— Гвоздики, шпильки
— Обниматели, ковпачки
— Застібки

Найбільш зручні з'єднувальні кільця в діаметрі 4-6 мм, вони використовуються для з'єднання між собою основної частини елементів. Решта вже використовуються набагато рідше.

гвоздики

УВАГА! Звертайте увагу при покупці фурнітури на метал, з якого вона виготовлена. Хороший покажчик — це ціна, чим вище ціна, тим краще якість фурнітури. Наприклад залізо і сплав металів може темніти і окислюватися при контакті зі шкірою або сильному терті, може змінювати колір. А ось латунь (мідь) і хірургічна сталь не псуються і не темніють.

Для кріплення намистин вам знадобляться гвоздики з кулькою або плоским капелюшком, з кулькою просто гарніше виглядають. Для з'єднання елементів між собою або прикріплення ковпачка до джгуту, вам потрібні голки з вушком.

обниматели

Обниматели і ковпачки дуже зручні для того, щоб ховати кінці джгутів або прикрашати намистини. Глибокі ковпачки бувають різного діаметру, наприклад для джгута на 7-8 бісерін, товщиною 7-8 мм, беруть ковпачки 10 мм. Дивіться, щоб у вас був запас мінімум в 2 мм, інакше він не одягнеться на палять. Якщо говорити про плоских обнимателях, то там на 8 мм, можна взяти 8 мм обниматель, який просто прикриє край джгута і все.

тогглы

Тепер поговоримо про застібках. Для прикрас на шию, часто беруть тогглы з двох частин або будь-які інші відповідні замочки. А ось для браслетів, зручніше брати карабіни або магнітні застібки, які простіше застібати однією рукою. Звичайно тут вже вам вирішувати, яка застібка зручніше, іноді важливий зовнішній вигляд і гармонійність, ніж зручність, адже ви завжди зможете когось попросити застебнути замок.

карабіни застібки

На прикладах нижче, ви зможете на ділі розглянути використання різноманітних застібок і обнимателей:

джгути і браслети

3. Матеріали

— Бісер
— Намистини

Звичайно ж всім вже відомо, що для роботи потрібно брати якісний бісер. Чеський бісер пристойної якості, але і він буває різного сорту. За те він багатий різними розмірами. Для в'язання джгутів зручно брати №11, №10, №9 та №8. Так само є японський бісер Міюкі, на відміну від чеського, він весь вищого сорту і все бісеринки мають один розмір! Наприклад за розміром японський №11 дорівнює чеському №10, вони одного розміру, по цьому нехай це вас не бентежить.

намистини і бісер

Ну і для оформлення вашого виробу, вам знадобляться різноманітні намистинки. Найчастіше використовується розмір 6 мм, більше 8 мм вже для джгутів на шию, все залежить від товщини джгута, якщо джгут 10 мм, то і намистину краще брати 10 мм. А ось для грон підійдуть більш дрібні розміри. Підбирайте матеріал за фактом.

Скляні намистини бувають різної якості. Наприклад чеське скло більш якісне і міцне, ніж просте. Знову ж таки кращий для вас показник — це ціна! Не вимагайте від дешевого матеріалу висока якість. Так само знайте що райдужне або перламутрове покриття може облазити і стиратися! З цього іноді краще взяти звичайні глянцеві намистини, якщо у вас немає грошей на Сваровські.

браслетики

Одним із кращих варіантів для оформлення своїх прикрас є Намистини із натуральних (природних) каменів. Вони відрізняються своїм блиском, глибиною, практичністю, такі намистини не псуються з роками і при бережної шкарпетці, залишаються такими ж красивими, як і раніше.

Якщо ви загорілися і бажаєте зв'язати щось з бісеру, то вам допоможе наш розділ: В'язання з бісером. У ньому є величезна кількість наочних майстер-класів з плетіння з бісеру. Так само, якщо ви бажаєте придбати вже готове прикраса ручної роботи, то заглядайте в розділ: Прикраси. Ми всім раді!

Сподіваюся цей огляд допоможе вам почати!



Категорія: Бісероплетіння | Додав: (29.11.2018)
Переглядів: 371 | Рейтинг: 0.0/0

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі.